Bu geri görüş kamerası kullanılabilir mi?

atalay06

Azimli Üye
Doblo
Adı
Atalay
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Selamlar bir süre önce aldığım 2015 premio plus aracımda bu kamerayı fark ettim herhalde sonradan takılma bir geri görüş kamerası herhangi bir ekstra ekran yok araçta ama kablosu falan çekilmiştir diye düşünüyorum bunu yapan yerlerde tekrar kullanılabilir bir hale getirebilir miyiz ekran alarak vs.?

WhatsApp Görsel 2024-01-08 saat 16.29.04_7482c2a2.jpg

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Çalışıyorsa bir hat yoksa bile teybe bir hat çekip kullnılabilir

Yusuf erbek

Yeni Üye
Doblo
Adı
Yusuf
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Selamlar bir süre önce aldığım 2015 premio plus aracımda bu kamerayı fark ettim herhalde sonradan takılma bir geri görüş kamerası herhangi bir ekstra ekran yok araçta ama kablosu falan çekilmiştir diye düşünüyorum bunu yapan yerlerde tekrar kullanılabilir bir hale getirebilir miyiz ekran alarak vs.?

Eki Görüntüle 42321
Merhaba muhtemelen araçda orjinal dışı teyip takılıp size satılırken sökülmüş olabilir mevcut teyibin oralarda illaki kablo tesisatı vs mevcuttur o kabloları kullanarak harici ekran veya kamera uyumlu teyip takarak kullanabilirsiniz

atalay06

Azimli Üye
Doblo
Adı
Atalay
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Çalışıyorsa bir hat yoksa bile teybe bir hat çekip kullnılabilir
Merhaba muhtemelen araçda orjinal dışı teyip takılıp size satılırken sökülmüş olabilir mevcut teyibin oralarda illaki kablo tesisatı vs mevcuttur o kabloları kullanarak harici ekran veya kamera uyumlu teyip takarak kullanabilirsiniz
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için