boya lekesi

xerdalx05

Daimi Üye
galata köprüsünde korkuluklar boyanıyordu rüzgarla arabanın üzerinde noktalar seklinde bulaştı elimi sürdüğümde pürtüm pürtüm ama gözle gözükmüyür MEGUAIRS clay bar kullansam faydası olurmu kullanan varmı boya lekelerini reçinelerini temizlendiği soyleniyor nekadar doğrudur iyi akşamlar

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bence hiç ellemeyin aracın kendi boyasınada zarar verirse geri dönüşü olmaz. En iyisi aracını usta bi pasta cila yapan yere götürüp durumu anlatın. Hem aracınızın komple boya bakımınıda yaptırmış olursunuz.

Doblo55

Daimi Üye
Modeli
Renk
Gri (Çöl)
Benim arabayada bir kere inşaatın önüne çektiğimde zift dökülmüştü. Bir tanıdık mazot ile silmemi söylemişti. Sildim çıktı hemen. Sizin durumda işe yarar mı bilemiyorum?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
TİNERDE giderebilir.geçmiş olsun.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kil işinizi görebilir am güzel bi pasta cila kesin çözüm olur

Black Hawk

Saygın Üye
Kesin çözüm pasta cila ama tam kurumamışsa gaz (lpg değil bu lambalarda kullanılan gaz) yada mazotla silinebilir.

xerdalx05

Daimi Üye
boya kurudu camdakileri cıkardım ama boyadakiler cıkmadı pasta cila işinede girmek istemiyorum acıkcası suan elimi sürdüğümde pürtüm pürtüm can sıkıyor allahtan gözükmüyor bide gözükse kafayı yerim

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Bizim baba garajı boyarken aracı çıkartmamış boyyarken aracın ön kaputuna ve camlarına uzaktan spres püskürtülmüş gibi leke yapmış.

dediğiniz gibi pürtüm pürtüm de ve ufak ta olsa gözüküyordu hemen müdahalle edemedim aradan 3 hafta geçtikten sonra el pastası ve üstübüyle bir güzel sildim hatta ön kaputtaki bazı ince çiziklerle beraber boya lekelerinide gidermiş oldu zeminde pürüzsüz bir şekildeydi ama benim sadece ön kaputtaydı ve cam da

Sizin aracınız kompleyse güzel bi pasta cila yaptırarak sorunu halledebilirsiniz.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
boya kurudu camdakileri cıkardım ama boyadakiler cıkmadı pasta cila işinede girmek istemiyorum acıkcası suan elimi sürdüğümde pürtüm pürtüm can sıkıyor allahtan gözükmüyor bide gözükse kafayı yerim

pasta cila kötü birşey değilki yararlılı bir uygulama

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
mazot işini görebilir arkadaşım bende ziftleri çıkarmıştım mazotla denemesi bedava zararı olmaz yani