Blue&Me Sorunu

Smpo

Saygın Üye
Tepki
828
Adı
Hakan
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
Türk Kahvesi
Arkadaşlar Düne Kadar Usb den şarkılarımı dinliyordumm . Bugun Kontagi Çevirdim Bekledim Teyip Direk Blu&Me Ye Gecti Sonra Bakdimki Flash Takılı Deil Sonra Arabayi Kapattim Tekrar Ayni Islemi Flasi Takarak Yaptim Fakat calmiyor . Soketini Sokup Taktim Olmadi .Teyibe Menuden Reset Attim Olmadi .

Basina gelen Varmi ? Bide Internette Az Arastirdim Soyle Bi Bilgi Buldum Bu Ise Yararmi ?
Screenshot_2015-12-15-01-29-12.png

mehmet.64100

Saygın Üye
Tepki
384
Adı
mehmet
Meslek
Elektrik teknikeri
Modeli
Renk
granit gri
Fiatanasayfasinsa teknoloji sekmesi tikla blume me var orda indir e basiyosun sonra doblo nun modelini seciyosun indirme başlıyor indirdigin klasoru rar dosyasindan cikartip flash bellegine atiyosun tr hariç diger dilleri sil flash a atinca sonra arac kontagi mar konumundayken flash i tak o kendi kuruluma başlıyor usb yi cikart diyor cikartyosun o snn flash i na bi dosya atiyor sonra indirme yaptigin yerde 2.sekme var ona tıkladın mi hedef klasor olarak flash bellegini gosterip teyp in attigi dosya yi tikliyosun ve iniyor sonra rar dan cikartip teyp e atiyosun ayni sekilde islem tamam flash belleği bicimlendirip temizken yapin islemi

Smpo

Saygın Üye
Tepki
828
Adı
Hakan
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
Türk Kahvesi
@mehmet.64100
Hocam Bugun Egr Kapaginda vee Vites Halatinda skntı cikdi tamiratini yaparken akuyu sokup taktik sorun duzeldi ve typ koduda istemedi .

Ilginizden Dolayi tsk ederim . Genede Guncellesem Yarari olurmu ?

mehmet.64100

Saygın Üye
Tepki
384
Adı
mehmet
Meslek
Elektrik teknikeri
Modeli
Renk
granit gri
Şimdi duzgunce çalıyorsa hic elleme bidaha yaparsa guncellersin