BLOW OFF

nadir3515

Aktif Üye
Tepki
0
MERHABALAR ben arabamda caf cuf sesi çıkartmak ıstıyorumm ama kalkıpta bow of takmıcamm alternatıf yapabılcegımız prtaık uygulamalar neler olabılır ne yapabılırız ne şkilde çıkartırız o sesi :S şimdiden teşeşkkürler amacm sadece caf cuf sesı cıkması

ToeXicT

Onursal Üye
Tepki
360
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Egsoza takılan ufak bir aparat ile bu sesi alabilirsin.

Bu linkten ilana ulaşabilirsin.Fiyatı da çok uyguun ben siparişimi verdim geldiğinde görücez bakalım nasıl bir ses alacam.

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/super-icat-egzoz-blow-off-sesi-cikaran-aparat-75680844

nadir3515

Aktif Üye
Tepki
0

Bu linkten ilana ulaşabilirsin.Fiyatı da çok uyguun ben siparişimi verdim geldiğinde görücez bakalım nasıl bir ses alacam.

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/super-icat-egzoz-blow-off-sesi-cikaran-aparat-75680844
eyw sagolda :) ya bende motor kaputunun içine uygun bir yere hoparlor yerleştrip o sesi çıkaranlar var bız yapamazmıyız yaparsak nasıl yaparıoz :D

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
yaparsın

2 tane hoparlör alıcaksın 5 10 metre kablo alıp ön göğüs hoparlöründen kablo çekiceksin kaputun altına hoparlörü bağlayacaksın amörtisörünn üstünde boşluk var ortaya koyacaksın

not:kabloyu göğüsteki sigorta kutusunun içinden geçireceksin bu yüzden sadece sol hoparlöre bağla kabloyu tek olarak geçir sigorta kutusundan orada çatal yaparsın zaten

nadir3515

Aktif Üye
Tepki
0
yaparsın

2 tane hoparlör alıcaksın 5 10 metre kablo alıp ön göğüs hoparlöründen kablo çekiceksin kaputun altına hoparlörü bağlayacaksın amörtisörünn üstünde boşluk var ortaya koyacaksın

not:kabloyu göğüsteki sigorta kutusunun içinden geçireceksin bu yüzden sadece sol hoparlöre bağla kabloyu tek olarak geçir sigorta kutusundan orada çatal yaparsın zaten

EYW KARDESIM SAGOL YA :)

immortal

Daimi Üye
Tepki
4

müdür geldimi alet nasıl oldu merak ettim

Samed38

Saygın Üye
Tepki
4
Ben o aleti cok arastırdım ama d2 lerin egzos ucu assağa doğru olduğundan olmaz diye düşündüm vaz geçtim.Orjinal egzos ucuysa egzos ucu almak gerekiyo :)

ToeXicT

Onursal Üye
Tepki
360
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Evet Siparişim geldi taktım değişik bir şey
Yalnız benim egsoz bastırıyor o parçanın sesini şöyle bir olay var ayağını gazdan çekince ince bi ses çıkartıyor blow off sesi gibi hoş bir ses bnm hoşuma gitti.

Başka araçlarda denedim WW Caddy ve Peugeot Tepee de onlarda egsoz olmadığı için net olarak alabildim sesi gaza basınca ıslık sesi benzeri tatlı bir ses çıkıyor h100 ler de bi ara modaydı ıslık bilirsiniz ama ondan biraz farklı tatlı bir sesi var gazdan bıraktığın da da sanki turbo boşaltma sesine benzer bir ses veriyor.

Fotoğraf ve videolarını çekip forumda 1 konu altında paylaşacağım parçayı orda a dan z ye kadar ayrıntılı biir şekilde anlatırım.

Bu ara egsozun eğri olması da fark etmiyor ww ve peugeut tunda egsozları eğri ancak taktık zaten bir parçası var takmak için aparat o apartı yamultarak felan her türlü takılabilir yada aparat sökülür direk egsoz un içine kaynatılabilir.