Biri Doblo Mu Dedi? :)

TAYFUN35

Daimi Üye
Tepki
0
2 sefer uç takmıştım abi bidaha taksak 3 olacak zaten bir dahada takmam

Sen bilirsin kardeşim iyi düşün taşın konuş onay alırsan araştır piyasayı taktırmak kolay.

Mico16

Daimi Üye
Tepki
3
Abi MAAŞALLAHI var. Çok güzel olmuş. Tamponları filan AUTOKING'den yaptırmışsın. Bu AUTOKING bornova tarafındaydı yanılmıyosam. Ama adamların işçiliği filan çok kaliteli. Daha önce amcamın **** 3'üde orda yaptırmıştık. baya iyiler bu konuda. Kazasız belasız kullan abi. Saygılar...

TAYFUN35

Daimi Üye
Tepki
0
Abi MAAŞALLAHI var. Çok güzel olmuş. Tamponları filan AUTOKING'den yaptırmışsın. Bu AUTOKING bornova tarafındaydı yanılmıyosam. Ama adamların işçiliği filan çok kaliteli. Daha önce amcamın **** 3'üde orda yaptırmıştık. baya iyiler bu konuda. Kazasız belasız kullan abi. Saygılar...

Eyvallah kardeşim saolsın :) bornova 3.sanayinin orda var bitane ama ben pınarbaşı tarafındaki ana bayiide yaptırdım. Adamların işciliğine laf yok zaten :)

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
2.270
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
Selamlar arkadaşlar aracımda 2 hafta içinde büyük değişikler yaptım.. İlk önce cam filmi ile işe başladım eski cam filmim artık yanmış durumdaydı bende sanayiye giderek 3m marka 20' lik piyasadaki en koyu filmeleri çektirdim ön kapılarda dahil olmak üzere hoşuma gitti :) .. 2.olarak farlara karartma yaptırcaktım içleri açtırarak araştırdım soruşturdum bu riski göze alacak adam bulamadım bütün ustalar buhar yapar ve su alırsa iyi olmz ben yapamam diyince alternetif yöntem olarak far filmine başvurdum ön ve arka full çektirdim göze güzel geliyor sevdim ayrıca farların korunması açındanda etkili tavsiye ederim :).. 3.olarak aracımda sis lambası yoktu onlarında orjinallerini temin ederek taktırdım. Her iyi hoş olduda şu arabayı yıkayıp kuruladıktan sonra tamponları ve diğer plastikleri parlatmadan duramıyorum ben buna çözüm olarakta tamponları, tüm kolları , dikiz aynaları tamamen , yan kapı çitasını bagaj kapağındaki plastik tutma yerlerini hepsini boyattıracağım iyi bir yer aramaya başladım aklımda fırın boya vardı ve iyi bir usta bularak fırın boya yaptırmak istiyordum araştırdım soruşturdum içime yatmadı kimse bende Auto King e giderek anlattım yaptırmak istediklerimi adamlar yaparız 3 sene garantili diyince direkt olarak orda durdum ve aracı istediğim gibi fırın boyayla bi güzel plastikleri boyadılar ve görünce iyiki yaptırmışım dedim :) e böle oluncada plakaları takmamalarını sölemiştim ölede yapmışlar adamların işçiliği,müşterilere karşı duruşu mükemmel tavsiyemdir. son olarakta plakaları taktırcaktım yerine baktım eskimiş dedim bide şunları boyatıyım bi güzel oda oldu ve şimdi aracıma canımın bi parçası gibi bakar oldum :) Biraz uzun oldu sanırım yazı ama Affola fotolarla destekliyeceğim İyi forumlar..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hwXK6G6Q1ao[/youtube] - Performans egzozum seside bir tatlı :)

20130303143034.jpg

20130303143251.jpg

20130303143215.jpg

topramm harika olmuış bu tampon boyama işini sevdim bende yaptırabilirim.
yıkamadan sonra bende parlatmaktan bıktım valla :)
20130303143007.jpg

20130303143145.jpg

20130303142936.jpg

20130303143301.jpg

TAYFUN35

Daimi Üye
Tepki
0
Vallaha ben çok mennunum zaten aklımdaydı boyatmak yıkadıktan sonra parlatmaktan bıktım araç üzerinde tamponlar dahil ne kadar plastik varsa hepsini boyattım tavsiye ederim valla :)