BİM'den Araçlarınıza ucuz park sensörü, kaucuk paspas vs..

513

Aktif Üye
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
ERCAN tarafından yazılan metin:
anlattıklarınaza katılıyorum..ilave olarak ...dikkat edilmesi gerekli bir durum var...ekranlı olan cihazlar elbetteki ses uyarısıda veriyor..ancak ses geldiğinde ekrana bakan sürücülerde...büyük bir yanılgıyla aynaya bakmayı unutuyor..arka planda,yanlarda...ölü bölgeler kalıyor..bu arada gözden kaçan risklerde .. ufakta olsa kazalara sebep oluyor..yani sadece sesli uyarı yapan bir cihaz kullanmak çok daha iyi sonuç vermektedir..zaten sesli uyarı seviyesi belli bir seviyeye geldiğinde ..gözle ne oluyor ..diye gerekli kontrolleri yapıyorsun....

Bak şimdi bunu düşününce orjinal taktırdığımın ekranlı olmadığına sevindim :)

valla bu noktaya hiç dikkat etmemiştim :):) aslında düşününce dogru geliyor ekran almaya gerek yok o zaman bizde alırken ekran taktırmamıstık :)

513

Aktif Üye
682 tarafından yazılan metin:
Ya bizim araçlardaki sesli park sensörüne bu ekran uyar mı acaba :)

bu soruyu bende sorucaktım sadece ekranı alsak uyarmı acaba :)

Ben vazgeçtim sonradan sesli de aynı işi görüyor ve ihtiyacı karşılıyor sonuçta, hiç olmasa gözüm kapalı alırdım ama :D

evet olmasa bende alırdımda orjinal oluyor zaten :)

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Geri vites sensörlerinde ekranlı insanı yanıltıyor.....Ama kameralı taktırırsanız çok başarılı dikiz aynasına takılan modelleri var tavsiye ederim.....

EERCTN

Azimli Üye
Park sensörunu taktırdım :) cok hoş..
Fotolarnıda en kısa zamanda paylasıcam .

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Ya bizim arkadaşlarda aldı minik ekranlı 50 tl ye ama çok başarılı çalışmıyor iki tane montaj yaptım ......pek hoşuma gitmedi sağlıklı mesafe ölçmüyor............

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
bakiergul tarafından yazılan metin:
Ya bizim arkadaşlarda aldı minik ekranlı 50 tl ye ama çok başarılı çalışmıyor iki tane montaj yaptım ......pek hoşuma gitmedi sağlıklı mesafe ölçmüyor............

abi bu park sensörünü yine bimden geçen sene almıştım. benim araç maxi olduğu için inan çok çok işe yarıyor ve çok da sağlıklı çalışıyor. ben geri vitesine bağladım 2 metre ile 40cm aralarında çalışıyor. en az 10 kere direklere yada insanlara çarpmaktan kurtarmıştır. belki arıza yapar diye bu seferki satışda da 1 tane yedek aldım. tavsiye ederim herkese

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
cnkshn tarafından yazılan metin:
1 tanemi yedek ekrem abi :D

bu sefer ticari gözle bakmadım cenkim. eskiden 39 liraydı 49 olmuş zam gelmiş. çok para bağlamak gerekir :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Ekrem tarafından yazılan metin:
bakiergul tarafından yazılan metin:

abi bu park sensörünü yine bimden geçen sene almıştım. benim araç maxi olduğu için inan çok çok işe yarıyor ve çok da sağlıklı çalışıyor. ben geri vitesine bağladım 2 metre ile 40cm aralarında çalışıyor. en az 10 kere direklere yada insanlara çarpmaktan kurtarmıştır. belki arıza yapar diye bu seferki satışda da 1 tane yedek aldım. tavsiye ederim herkese

Valla ekremim belki bizim arkadaşların aldıkları öyle çıktı bilmiyorum...........