baskı balata.

Ay2791

Azimli Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Dun arkadasimin cok israr etmesi sonucu kisa bi mesafe araci kullandirttim.Her zaman suren biri degil hafif yokus ve bozuk yol vardi karsidan araba gelincede heycanlandi galiba 2 den 1 zor atti 1 deykende yarim debriyaj yapdi tam bas dememe ragmen bi muddet oyle durdu ilj vitesi bosa alamadi sonra aldi ben gecdim eski halinde zaten takir takir atmiyordu baski balatanin degismesine ihtiyac vardi ama simdi biraz daha kotu oldu galiba.Baski balatayi degistirmessek eger ne olur ? Yaza kadar ? En fazla 1-2 bin km yapariz sonrasinda satmayi dusunuyoruz zaten.Degistirsej ne kadar tutar ?Aslinda aracim satlikdi trigeri degistirip biraz para harcadik dursun dedik.Trigerde kopmaya cok yaklasmis baya curumus baktirmayi dusunuyordum ama sizin yorumunuzla biraz daha erken gittim ve buyuk masrafdan kurtuldum.Her şey icin teşekkurler..

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
mutlaka baktır derim Allah muhafaza nerde kalacağı belli olmaz biz fren için balataları değiştirdik belli bi süre sonra ayar yapılıyo ya onu yaptırmaya gidemedik sırf uyuşukluktan yokuş aşağı inerken ön sol balatalar bildiğin elle sökülmüş gibi çıktı yerinden ama işçilik ama şansızlık. ihmale gelmiyo araba işi...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
değiştirin bence.

ahmetkl38

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kardesim ..ayni olayi yasamis biri olarak ..kalabalik trafikte baski balata yedi arabam ..kaliyirsun ulu orta ..masrafin artiyor..bu seferde çekici parasiydi fln ...ailenle yolda kalirsan 100 lira taksi parasi veriyirsun ..ayrica arabanida satarken ucuz gider ..fiyatida 2013 de 1.9 jtd yi 750 ye yaptirdiydim

ahmetkl38

Daimi Üye
Adı
ahmet
Bide degisime geldigi son noktayi soyle anliyorsun...1.9 gibi araci uzun yolda vites 5 e alip 120 ye zor cikiyorsun ve araçta kaçmiyor altinda.. çekiciye 160 lira taksiciye 100 lira ..sanayide 750 lira veriyorsun ..rezilligin yaninda kaliyor :-D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kesinlikle değiştir yolda kalırsın

ayrıca satarken baskı balata bitik araba verilmez bemce

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
@Ay2791

debriyaj setini değiştirmen lazım.geciktirirsen volantda bozulacak.başına iş alma değiştir gitsin.

hem bozuk/bitmiş balata ile dolaşmak akıllıca bir iş değil.balata komple sıyırırsa yolda kalırsın.