Baskı balata değişim fiyatı

emrbzlk

Azimli Üye
Doblo
Tepki
6
Adı
Yunusemre
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Herkese iyi akşamlar dilerim. Aracım2016 model doblo 1.3 maxi
Aracımın baskı balatasının bittiğini düşünüyorum vites 1 2 aşırı zor geçiyor vites kolundada boşluk var ankarada önereceğiniz iyi bir servis varmı birde ortalama ne kadar tutar baskı balata değişimi parça dahil
Herkese teşekkür ediyorum

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Tepki
712
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Herkese iyi akşamlar dilerim. Aracım2016 model doblo 1.3 maxi
Aracımın baskı balatasının bittiğini düşünüyorum vites 1 2 aşırı zor geçiyor vites kolundada boşluk var ankarada önereceğiniz iyi bir servis varmı birde ortalama ne kadar tutar baskı balata değişimi parça dahil
Herkese teşekkür ediyorum
Ortalama 800-1000 tl arasında değişiyor işçiliği şanzıman iniyor 600tl de oradan derseniz 1500tl gibi bir fiyat olur.

emrbzlk

Azimli Üye
Doblo
Tepki
6
Adı
Yunusemre
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Yani parça falan desek 3000 gibi bir rakam değilmi

emrbzlk

Azimli Üye
Doblo
Tepki
6
Adı
Yunusemre
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Baskı balata bilya şanzıman yağ keçeleri prizdirek borusu Borunun keçesi işçilik dahil vtornavolantda dâhil 2850 lira olmak üzere bir fiyat aldım sizce nasıl

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Tepki
712
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Keçeleri neden değişiyor sanki şanzıman yada krank tarafından yağ kaçırıyor priz direk borusunu
neden değişecek görmeden değişiyor herhalde çok darbe görüp aşınmalı ki değişsin volantın yüzeyini baskı derince çizmeli ki tornada taşlatılsın çünkü baskı tam oturmayacağı için araçta titremeler olacaktır ve baskıya zarar verir pürüssüzse buna gerek yok bazı ustalar fren diskine de tornalatalım der yaptığında diskin yüzeyi kalmaz frenler sağlıklı tutmaz bu ustada böyle herhalde masraf çıkartıyor size dikkat edin başka ustamı yok.Volantı dediğim şekilde olmadığı sürece taşlatmayın her baskı değişiminde o usta bunu yaparsa ortada volan diye bir şey kalmaz ektsra masraf ,1.6 oynar volant olsa mecbur değişeceksiniz onun için 1.6 ların masrafı çok ağır 7 bin lirayı bulabilirdi.

kadire

Daimi Üye
Doblo
Tepki
175
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Meslek
teknisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Baskı balata bilya şanzıman yağ keçeleri prizdirek borusu Borunun keçesi işçilik dahil vtornavolantda dâhil 2850 lira olmak üzere bir fiyat aldım sizce nasıl
Keçeleri değişmeyi önerdiyse ustayı takdir ettim herkes yapmaz aslında yapılması gerekli volan altındaki krank keçeside değişecektir volan sökeceği için krank keçesinide değişmek en mantıklısı