Bagaj kapatma full + full :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
[metacafe]4595179[/metacafe]

[daily]xd8erm_doblo-bagaj-kaplama-5-mb_auto[/daily]

thumb_885074158.JPG

thumb_988193109.JPG

thumb_157194727.JPG

thumb_195700766.JPG

Alternatif büyük resimler:
resim_157194727.JPG

resim_195700766.JPG

resim_988193109.JPG

resim_885074158.JPG

Bagaj yan kapatma (pencereli)(8mm MDF),
Bagaj alt bölme (2li)(18mm MDF),
Bölme ışıklandırmaları(3lü ledler).
Işıklandırma bağlantısı bagaj kapağına bağlıdır.

Karşınızda 48 GJ 466 :)

geremy

Onursal Kurucu
çok güzel gözüküyor videoyu da seyrettim eline sağlık.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Videoda görüldüğü gibi, arka bölümü açarken makine elimden düştü. Silecektim ama hadi olsun dedim.

En sonki mavi ışıkta Cadence FXA-5100 ışığıdır. Yani amfimin. :)

Tamı tamına 12 saatlik bireysel bir çalışmadır.

Işıklandırma masrafı: 6 x 5TL = 30 TL
MDF masrafı: işçilik yok 35 TL
Hırdavat masrafı: 11 TL
Kaplama masrafı: 35 TL
----------------------------------
Toplam masraf 111 TL'dir.

diamond

Saygın Üye
Güzel olmuş ellerine sağlıkta Metacafe den videoları bazı üyeler izleyemez malum baykal mahkemeye verdi site kapandı :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Sen izleyebildin mi ?

geremy

Onursal Kurucu
diamond tarafından yazılan metin:
İzledim eledim eledim şarkısı çalıyo :D

bende beklemiyordum.genç olunca hızlı parça takılır sanıyordum şaşırdım:D

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
Hayırlı olsun güzel çalışma

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
geremy tarafından yazılan metin:
diamond tarafından yazılan metin:
İzledim eledim eledim şarkısı çalıyo :D

bende beklemiyordum.genç olunca hızlı parça takılır sanıyordum şaşırdım:D

Valla bende kaydedince farkettim, ama dedim gönderdiğim zaman kimsede farketmez bu türküyü, iyi fon oldu. :)

THM delisiyimdir. :)

Undabah teşekkür ederim. :)

kokplot

Onursal Üye
doblom senin başka işler varmı acaba. yada ne bileyim gençlerin değerlendirdiği gibi bişiler. mesela su motorları, yamaç paraşütü merakı, kendini köprüden bandijamping ile atma merakı filan yani. demekki doblo sana daha iyi heyecean verici dahada önemlisi keyif verici geliyorki hem peşini bırakmıyorsun hemde sitemizde bıkmadn usanmadan zamanını burada severek harcıyorsun. öncelikle hep böyle kalmanı isterim ve teşekkür etmek isterim. özverini ben görebiliyorum.sitenin renklerinden birisin.

resimlere gelince hayal kırıklığı yaşadım.çünkü daha yakından bakmak isterdim. aslında özenle hazırlanmış doblo nun arka bagaj bölümüne verdiğin emekler göremiyorum. normal de büyük resimler olsalar oldukça iyi bir yorum bekleyebilirsin benden.emeklerine çok teşekkür ederim kardeşim:) harika ama resimler iyi değil.*tup*

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Videoya alternatif yükledim Abi,

Hemen resimlerin büyüklerinide halledeyim. :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
kokplot tarafından yazılan metin:
ayrıca video yuda henüz bakamdım. seyrettiğim an yorumu patlatıcamm*clap*

Abi teşekkür içinde, övgün içinde çok sağolasın. DobloM'u çok seviyorum.
Spor ve benzeri şeylere vakit ayırmak yerine, DobloM'a vakit ayırmayı tercih ederim.

Resimlerin büyüklerini ekledim, dailymotion sitesinden de alternatif olarak video olarak sundum.

Saygılar. :)

kokplot

Onursal Üye
videomuzu da izledik şimdi ne diyelim diye düşünüyordum. bu arada yanıma gelen bir avrupa yapımı kangoo nun içine baktım, tavana kadar tavan dahil bu tür cepkenlerle dolu. ama senin yaptırdığın gibi olamaz kesinlikle. şimdi bu kadar özentili bir çalışma maliyeti iyi. renk değişikliği yapmamışsın buda çok olumlu. iç ışıklandırmaya çok önem verdiğimi söylemiştim demekki sende bu ışıklandıma işine eğilmişsin bu yararlı olmuş. görsel açıdanda son derece uyumlu duruyor. yalnız kapak açılınc kapak kenarları açık renkli duruyor. oralarıda bir sprey boya ile halısına sıçratmadan boyarsan siyaha filan belki iyi olabilir sadece öneridir illa işe yarayacak diye bir kaide yok:D gizli bölmeli araç gibi olmuş. hem bagajdan hemde gizli bölmelerden vazgeçmem demişsin. bence gayet iyi çalışılmış.çok beğendim hayırlı olsun.*clap*

bir sorum ar, bu acaba tüvtürk e sorun çıkarırmı:):D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
kokplot tarafından yazılan metin:
videomuzu da izledik şimdi ne diyelim diye düşünüyordum. bu arada yanıma gelen bir avrupa yapımı kangoo nun içine baktım, tavana kadar tavan dahil bu tür cepkenlerle dolu. ama senin yaptırdığın gibi olamaz kesinlikle. şimdi bu kadar özentili bir çalışma maliyeti iyi. renk değişikliği yapmamışsın buda çok olumlu. iç ışıklandırmaya çok önem verdiğimi söylemiştim demekki sende bu ışıklandıma işine eğilmişsin bu yararlı olmuş. görsel açıdanda son derece uyumlu duruyor. yalnız kapak açılınc kapak kenarları açık renkli duruyor. oralarıda bir sprey boya ile halısına sıçratmadan boyarsan siyaha filan belki iyi olabilir sadece öneridir illa işe yarayacak diye bir kaide yok:D gizli bölmeli araç gibi olmuş. hem bagajdan hemde gizli bölmelerden vazgeçmem demişsin. bence gayet iyi çalışılmış.çok beğendim hayırlı olsun.*clap*

bir sorum ar, bu acaba tüvtürk e sorun çıkarırmı:):D

Teşekkür ederim Abi, adım hıdır elimden gelen budur diyerek giriştim işte Allah ne verdiyse :D
Tastamam kaplatacaktım ama, bu seferde zımpalar gözükecek diye vazgeçtim. Ama boyama işi mantıklı, bi ahşap boyası ile elden geçiririm. 10 TL'de o tutsun, değer bence :)

İç aydınlatmada bagajı da aydınlatacaktım ama, pavyon arabasına dönmesin istedim. 2şer led koyacağım ama sağlı sollu, ciddi performans veriyor power ledler.

TüvTürk için yorum yapsam ağzım bozulacak, en iyisi yüzyüze TüvTürk'le halledilir :D:D:D

Emek emek yaptığım şeyleri sök diyenin dişlerini alırım hırsla :D:D

kokplot

Onursal Üye
geremy tarafından yazılan metin:
nerdeyse aynadaki kokuya bile hafif kusur yazacaklar :D

geremy desene kardeşim doblom un arka bagajını komple iptal edip motorlu demir testeresi ile kesip aldıracaklar:D doblo arka bagajsız kalacak..:D umarım tüv dekiler akrabandır DobloM ...herşeye rağmen çok hoş bir mini konsept olmuş değer :D

haaaaa müzik yormum gelmedi değilmi,, allahım bişi desemmi demesemmi, bilemiyorum.:D:D:D *music*

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Murat Abi, Senin Doblo'yuda yakalarsam bir gün, aynısını yapıp geçerim valla :D elim alıştı ne de olsa :p

kokplot

Onursal Üye
DobloM tarafından yazılan metin:
Murat Abi, Senin Doblo'yuda yakalarsam bir gün, aynısını yapıp geçerim valla :D elim alıştı ne de olsa :p

benim doblo ya hele bi dokun bakalım . illaki elektrik çarpar :D D3 lerde sahip hariç kimseye geçiş yok. kit veriyonudur arabam dokundutturmaz:)