Aux

Tayfun5367

Azimli Üye
Adı
Tayfun
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
9B6E1652-C694-45C8-B358-CB23C66BEBC5.png Bu aparattan kullanan varmı bir sıkıntı çıkartırmı kullanıpta menun kalmayan varmı

meheme

Aktif Üye
Doblo
Adı
Mehmet İsa
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Bordo
ben normal aux kablosunun bir ucunu kestim ve kablo ucuna soket taktım. teybin arkasındaki aux bağlantı noktasına kendim montajladım. sorunsuz kullanıyorum. linkteki videoyu izlersen kendin yapabilirsin.
Aux yapımı link
aynı mantıkla çalışan bluetooth lu üründen sipariş verdim aliexpresten vergisiyle falan 50 liraya maloldu. gelince onu takıcam. kabloyla ugraşmamak için.
Teyp yine aux modunda olacak ama telefon auxa bluetooth üzerinden bağlanacak.
Bluetoothlu cihaz

Tayfun5367

Azimli Üye
Adı
Tayfun
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
ben normal aux kablosunun bir ucunu kestim ve kablo ucuna soket taktım. teybin arkasındaki aux bağlantı noktasına kendim montajladım. sorunsuz kullanıyorum. linkteki videoyu izlersen kendin yapabilirsin.
Aux yapımı link
aynı mantıkla çalışan bluetooth lu üründen sipariş verdim aliexpresten vergisiyle falan 50 liraya maloldu. gelince onu takıcam. kabloyla ugraşmamak için.
Teyp yine aux modunda olacak ama telefon auxa bluetooth üzerinden bağlanacak.
Bluetoothlu cihaz
Teşekkür ederim ?

meheme

Aktif Üye
Doblo
Adı
Mehmet İsa
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Bordo
Bluetoothlu aux cihazım geldi. bağlantı soketindeki yerler farklı bir araç içindi sanırım. kendi aracıma uygun olarak aşagıdaki şemadaki gibi bağladım ve sorunsuz çalışıyor şuan. +12v u teyp cıkışlarından aldıgım için teybi açtıgımda blueetooh aktif oluyor teybi kapatınca kapanıyor. kontaga bağlı değil yani. Mikrofonuda oldugu için telefon görüşmesi de yapabiliyorum. Bütün kablolar ortadan kalktı çok temiz oldu.
1.JPG
Adsız.png

RossKemp

Aktif Üye
Doblo
Adı
Onur Arslan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgi İşlem Uzmanı
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Siyah
Bende bu üründen mevcut, dişi kit olduğu için ucuna kendi aldığım erkek Aux kablosunu takıyorum. Arka koltuktakilerinde kullanması için yeterli uzunluk oluyor ve kabloyu teybin arkasından alttan torpido gözünden verdim pek göze çarpmıyor. Ses kalitesi olarak çok memnunun bir fark yok. Aux Kit (D3 kasada sarılar aux menüsü olan teypler için maviler aux menüsü olmayan teypler içinmiş. Ben yanlış almıştım satıcı sağolsun değiştirdi.)