Doblo Arkaya üçüncü koltuk ekletme

doblocan

Azimli Üye
Tepki
8
Merhabalar,
2009 model bir doblom var.Bir de Otistik bir çocuğum var.Onu gezdirebilmek için hastane vs.işlere rahat götürebilmek için aldım.Biraz uzun boylu yaklaşık 195 cm boyunda.Arka koltukta otururken ayaklarını enseme doru uzatıyor tabi bilmeden hatta bazen arkada bana çok zorluk çıkarıyor.Bende bagaja bir koltuk daha taktırayım orada rahat etsin hem beni fazla rahatsız etmez hemde kendi rahat eder dedim.Acaba böyle bir şey yaptırılabiliyor mu?Yapılıyorsa resmi işleri nedir bilen var mı?Kimileri diyor ki arabayı sat 7 koltuklu al.Ama ben arabamı çok seviyorum sıfır aldım.Artık sıfır alacak durumum yok.Alsam 2. el almak zorundayım ona da güvenemem.O konu da çok şanssızım.Ayrıca aranızda 3. koltuk taktıran oldu mu?Bakıyorum malzemeciler satıyor.Ama taktırmak yasal mı cezası var mı bilmiyorum.Şimdiden teşekkürler.

ali0635

Onursal Üye
Tepki
828
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
Takarsın sorun yok ama muayene de sökmek lazım eğer çevirmeye denkgelirsen cezası yüksek bir kazaya karışırsan fazla kişi taşımaktan sigorta ödeme yapmayabilir

mesut170

Onursal Yönetici
Tepki
9.121
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Taktırıp ruhsata işletmen gerekiyor.Bunu bulunduğun yerin trafik Şb sine sorabilirsin çocuğundan dolayı bence fazla zorluk çıkmaz. Eger işletmez isen Sağlık raporuyla beraber trafik polislerinin sana zorluk çıkaracağını sanmıyorum

mesut170

Onursal Yönetici
Tepki
9.121
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Ayrıca Çankırı temsilcisi musa ataseven aracına yaptırmıştı (musa_06-18 kullanıcı ismi) kendisine danışabilirsiniz

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ortadaki koltuğu bagaja aldırabilirsiniz benim tanıdığım o şekilde yaptı onunda oğlu otistik oda oğlunu gezdirmek ve rahat etmesi için doblo almıştır

Jdm06

Aktif Üye
Tepki
99
Adı
Mehmet
Meslek
Barmen
Modeli
Renk
Yildiz Mavisi
Yaptıranlar vardı forumda daha önce benim hayalimdede maxi alıp arka koltuğu bi 40 50 cm geri alıp yayla gibi uzanmak var.