arka koltuk

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
kızma konusunda latife ettim canım. ama biz normal taksilere bile önü ikiliyoruz bazen :) dediğin doğru ekmek parası mücadele etmeden olmuyo kardeşim.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi sizin orada dolmuşlar doblomu yoksa magirus falanmı

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
otomobil. albea, clio, logan, linea, astra falan. o yüzden önde iki kişi zor oluyo ama mecbur kalınca yapılıyo yani. bazen de adamlar kendileri binmek istiyo. sadece ön boş ama iki kişiler. zaten 2 adım yer bineriz öne diyolar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
tekirdağda okurkende silivri edirne kıklareli vs gibi illere doblo scodo ve jumpyler çalışıyor dobloların hepsi family 8 kiş falan biniyorlar ben birdefa scudoya binmişti 250 bindedidi maşallah çok rahat güzel bi arabaydı hoşuma gitmişti doblolar 2006 2007 ler vardı 400 500 bindelerdi ama maşşallah hala taş gibilerdi birde uzun yol olduğu için yıpranmıyorlardı

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
eskiden buradada öleydi 2001 den sonra suzuki carry oldu sonra doblo şimdide citriöne jumpy oluyo yavaş yavaş
rengi beyazmı abi sizin oradakilerin

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
oğuz abi bizimkilerde dur kalk olduğu için araba yıpranıyo hele 1.4 ler şanzıman indirmekten bıktık yaa ama hususide 400 bin kmde 1.4 daha şanzıman indirmemiş