Arka kapı

cakabeg

Azimli Üye
Arkadaşlar merhaba,

Bu arka kapıyı artık milletin yerinden sökmesinden bıktım. Forumu araştırdım aşağıya uzanan teli sıktım tek tarafı. Sonra diğer tarafıda yapmak istedim ama vida bir türlü açılmadı. Bende teli gerdirmek için alttaki vidayıda tutan demirin arkasına çektim. Sonra kapıyı kapadım bir türlü açılmadı sıkıştımı ne oldu bilemiyorum. Sonra içten kola bi bastım tak dedi içteki kol kapıyı açmaya yaran artık boşa basıyor dışarıdaki ise basıyor ama açılmıyo kapı sıkıştı kaldı. Daha yeni oldu dedim bir yazayım belki bir bilgisi olan vardır.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
geçmiş olsun.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence o sıktığınız tel kopmuştur bence bi kilitçiye gidin serviste komple kapının kilit mekanizmasını değiştirirler

cakabeg

Azimli Üye
Dün gece wd-40 sıkmıştım kapı açılmıyordu. Bugün bir ustaya götürdüm . Sabah kontrol etmedim çünkü kapı tarafı duvar dibiydi. Adam elini bir attı kapı dıştan açıldı fakat içerideki kol tamamen pasifize olmuş. Resmen kol boşta içerideki. Hafta içi içini açık bakacaklar kol mu kırılmış yoksa yerinden mi çıkmış bilemeyiz açmadan dediler. Hafta içi gel dediler bakıcaz artık hayırlısı. Bu arada wd-40'n önemini bir kere daha anladım.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
inşallah ucuz yırtarsınız

cakabeg

Azimli Üye
Arkadaşlar öğrenince çok şaşırdım sizinde başınıza gelebilir bilgilendirmek istedim. Kapının açılmamasının sebebi eletriktenmiş bir yerde kısa devre yapmış 3 kapı açılıyor tek o kapı kilitli kalıyomuş şase yapmış biryerde usta öyle söyledi . wd-40 ile birbirine temas eden yerleri iyice temizledi kapı içini temizledi kabloları falan kontrol etti birşey bulamadı ama temizleyip takması sorunu düzeltti. Ama yinede bir ara oto elektrikçiye göster dedi. Üst koluda zorlamaktan yerinden çıkarmışız onuda halletti. Hepsine 20 tl aldı. Herhangi bir kapınız açılmaz ise kesinlikle zorlamayın . İyi forumlar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
geçmiş olsun