Arka kapı değişimi ?

SerCan

Saygın Üye
Tepki
2
Merhabalar arkdaslar benim aracımın arka kapısı çift kapılı yana açılanlardan hepimiz biliriz bunu ben tek kapılı ya çevirebilirimiyim mümkündür görüşlerinizi bekliyorum saygılar ...

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Sevgili arkadasim tabiiki cevirirsin ama sana bu tek kapili aracla degistirme parasina malolur .....bilgine

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
SerCan tarafından yazılan metin:
Merhabalar arkdaslar benim aracımın arka kapısı çift kapılı yana açılanlardan hepimiz biliriz bunu ben tek kapılı ya çevirebilirimiyim mümkündür görüşlerinizi bekliyorum saygılar ...

millet kapı açtırmak için can atıyor sen kapatıyorsun...bi anlam veremedim

durumu şöyle izah edeyim;kapı sökülecek,yerine camlı panel sacı yerleştirilecek.ancak bunu ruhsata işletebilirmisin bilmiyorum.işletmezsen muayeneden geçirmezler.

SerCan

Saygın Üye
Tepki
2
bakiergul tarafından yazılan metin:
Sevgili arkadasim tabiiki cevirirsin ama sana bu tek kapili aracla degistirme parasina malolur .....bilgine

Anladım baki abi tşk ederimm ilgin için saygılar :)

SerCan

Saygın Üye
Tepki
2
RAPTOR tarafından yazılan metin:
SerCan tarafından yazılan metin:

millet kapı açtırmak için can atıyor sen kapatıyorsun...bi anlam veremedim

durumu şöyle izah edeyim;kapı sökülecek,yerine camlı panel sacı yerleştirilecek.ancak bunu ruhsata işletebilirmisin bilmiyorum.işletmezsen muayeneden geçirmezler.

Çok tşk ederim ilginiz için araba alındıgında ben burda değildimm tanıdıkdan alınmıs yoksa jtd alırdım kapı olayıda sanayide bir tane doblo var kaza büyük çaplı arka kapı saglam satarmısız diye sordıum ölesine adam tamam anlasırız dedi bende hemen gelip size sormak istedimm oluru nedir diye çok tşk ederimm saygılar .. :)