arka burç lastikleri

fth

Azimli Üye
Tepki
0
arkadaşlar aracımın arkasından tok tok ses gelior en ufak bir rutşlu yoldan geçildiğinde falan ve sebebi arka burç lastikleriymiş baktım gerçekten de bitmiş artık sorum şu bu lastikler tek olarak satılıomu yani amortiseör takımını almama gerek yok dimi yardımcı olursanız sevinirimm..

S@MeT38

Saygın Üye
Tepki
1
fth tarafından yazılan metin:
arkadaşlar aracımın arkasından tok tok ses gelior en ufak bir rutşlu yoldan geçildiğinde falan ve sebebi arka burç lastikleriymiş baktım gerçekten de bitmiş artık sorum şu bu lastikler tek olarak satılıomu yani amortiseör takımını almama gerek yok dimi yardımcı olursanız sevinirimm..
kardeş o lastikler pahallı bişey degil 5-10 tl lik bi mevzu işçiligi malzemeden fazladır muhtemelen ama yerinde olsam 2sinide degiştiririm pres baskıyla orjinalini çaktırırım

fth

Azimli Üye
Tepki
0
evet araştırdım parça dediğiniz fiyatmış bana ilk araştırmamda komple amortisörler değişcek demişlerdi öyle bişe söz konusu olamaz heralde dimi yardımınz için tyeşekkürler

S@MeT38

Saygın Üye
Tepki
1
fth tarafından yazılan metin:
evet araştırdım parça dediğiniz fiyatmış bana ilk araştırmamda komple amortisörler değişcek demişlerdi öyle bişe söz konusu olamaz heralde dimi yardımınz için tyeşekkürler
viraja girdiginde aracın mukavemeti yol tutuşu azalır,çukura girdiginde vurma sesi yapar birde sızıntı yapar.bu tür şikayetlerin yoksa amortisörü degiştirme,malum insanlar para kazanmak için bozukta olsa idare edicekde olsa degiştir der çıkar

fth

Azimli Üye
Tepki
0
evet çok doğru ben bayram sonu iki lastik alıp taktırayım çünkü sesten başka bi sıkıntım yok zatenn