Doblo Aranıza yeni katıldım.

Porsin

Yeni Üye
Doblo
Adı
Yasin Yurtalan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Merhaba arkadaşlar ;

İsmim yasin. Aranıza yeni katıldım. Ankara pursaklarda yaşıyorum. Kardeşim 2007 model doblo cargo 1.3 mj act almış. Boş paket anladığım kadarıyla. Sağlam kandırılmış kardeşim. Tabi önceki sahibide kandırılmış. :)

8 Kazası var aracın. Km düşürülmüş. Şuanki km 152 bin. Tahmini km 350000 - 400000 km. Motorunda problem yok. Yağ yakma performansta düşüklük yok. İlk zamanlarda beyaz duman sorunu vardı. Ama motor yapıldı mı bilmiyorum. Yapıldıysa gayet güzel yapmış motoru. Yürüyeninde sağ ön tekerden yağ bitmiş gibi bir ses var. Birde arka takozlardan ses geliyor.

Genel olarak yaşına ve kullanımına göre diri gibi geldi araba. Bizden önceki sahibi iyi bakmış araca. :)

Önceki adamın saflığını kendimce kanıtlayınca mahkeme vs uğraşma yerine bu arabayı adama akıllı toplamayı planlıyorum. Aranıza beni de alırsanız memnun olurum :)
4cdfeef5-1d99-44dd-ae08-347395d38e16.jpg

sedatdurmaz

Aktif Üye
Doblo
Adı
sedat
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Ticaret
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Hoş geldin, benden sana nacizane bi tavsiye hiç uğraşma çünkü o km lerde bi raca masraf yapcam toplıcam dersen dipsiz kuyuya taş atar gibi oluyorsun en güzeli gözüne kestirdiğin masraf rakamını aracı satıp üstüne koy orijinal bir araç al ( bu konu bizimde başımıza geldi 2008 model arabayı yaptırdık yaptırdık 0 tramer, boya değişen olmamasına rağmen 1 hafta önce 21.500 e sattık )

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Hayırlısı olsun. Maalesef insan oğlunun başına gelebiliyor. Hoş geldiniz.

ALBATROS 28

Azimli Üye
Doblo
Adı
TÜRKOĞLU28
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı