Doblo Aracım Hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz

Enes.capanoglu

Yeni Üye
Doblo
Adı
Enes Çapanoğlu
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Gri
Arkadaşlar 2015 1.6 105 Hp doblom var
Ama ben zaman içinde aracıma yazılım beyin değişimi turbo güçlendiriciler taktım baya emek harcadık şuan net kazandığımız güç 153 Hp
Kesinlikle karaduman yağ atma gibi sorunlar yok yazılımı atarkende dumansız attık gayet çok güzel bir sonuç aldık arabam şuan benim gözümde normal bi doblodan çok daha üstün gidişi çekişi felan çok güzel ama bir o kadarda yakıyor arkadaşlar şuan yakıt şehir içi 85-90 kuruş yakmaktadır. Araç hakkında soracağınız soruları veya düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Dosyalar

• IMG-20200426-WA0025-01-01.jpeg
    IMG-20200426-WA0025-01-01.jpeg
    289,5 KB · Okunma: 76

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Kardeş belli ki hız seviyorsun. Etmeeeeee. Eylemeeeeee. Kendini sevdiklerini üzme.

2 aydır 105 hp Doblo kullanıyorum. Aracında bir sorun yoksa fazlasıyla yeterdi.Gaza basınca aracın verdiği tepki extra haz verir. Aracı insana sevdirir. Ama sevdiğin bir şarkıyla Bi bakmışsın ibreyi de geçirir.

Hele ki yakıt konusunu dert eden biriysen gaza basmayacaksın :). En net çözüm bu.

Benim fikrim bu. Hakkında hayırlısı. Kazasız belasız sürüşler. Allah'a emanet ol.

Enes.capanoglu

Yeni Üye
Doblo
Adı
Enes Çapanoğlu
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Gri
Düşüncen ve önerin için teşekkür ederim biraz hız seven birisiyim ama Dobloda biraz farklılık üretmek istedim

Muhammet Çılgın

Onursal Yönetici
Doblo
Adı
Muhammet ÇILGIN
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Alev Kırmızı
Öncelikle Allah kaza bela vermesin. Benim kullandığım araç 2006 Model 1. kasa yani bizlerin tabiri ile D1. Fabrika çıkışı 1.3 motor 70 HP bir araç. Benim aracımda yazılım ile şuan 115 hp falan. Duman var. Ve bu yüzden By Dumanlı olarak da bilinir.

Kullandığımız araçlar sizde takdir edersiniz ki hız aracı değil. Fakat benim hevesim hız olmayıp seriliktir. Yani düşük devirde yığılma yapmaması yüksek devirde gaza bastığımda akması hoşuma gidiyor. Bir nevi aracımı zevk alarak kullanıyorum.
Duman konusunda yaklaşık 5 seneden beri 1 defa şikayet üzerine polis durdurdu ki onda da hiçbir sıkıntı çıkmadı.
Düşük devirlerde motor sirkelemesi ve yüksek devirlerde gaza bastığımda aracın kasılmaması bana zevk veriyor.
Yakıt olayı hoşuma gidiyor. Bastığım zamanlarda yaksa da yavaş sürüp az yakması ve zevk vermesi başka bir duygu.
şayet bu şekilde düşünürsen daha çok zevk alırsın

Enes.capanoglu

Yeni Üye
Doblo
Adı
Enes Çapanoğlu
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Gri
Benim Amacımda Öyle Yarış yapmak felan değip kesinlikle aracımın vites geçişinde bayılmaması daha seri ve atik olması için böyle bir şey yaptım ve şuan aracımdan gayet memnunum düşüncen ve önerin için teşekkür ederim saolasın.

Brbozkurt

Azimli Üye
Doblo
Adı
Bora bozkurt
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Maşallah bende yazılım yaptırmak istiyorum araç kaç binde eksileri varmı yazılımın

semih24

Aktif Üye
Doblo
Adı
semih
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Aracınız 2.0 135hp'lik doblolardan daha güçlü hale gelmiş sanırım.
0-100 km/h videosu çeker misiniz merak ettim.

Enes.capanoglu

Yeni Üye
Doblo
Adı
Enes Çapanoğlu
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Gri
Aracınız 2.0 135hp'lik doblolardan daha güçlü hale gelmiş sanırım.
0-100 km/h videosu çeker misiniz merak ettim.
Kısa bi zaman içinde 0-100 videosu çekeceğim
2.0 motorlu doblo ile yan yana deneme yaptık ondan çok çok daha iyi baya fark atıyor

Mehmetalibagcı

Şehitkamil Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Mehmet ali BAĞCI
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronikci
Aracınız
Doblo
Modeli
Easy
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Ustam eline emeğine sağlık .
Biricisi altındaki beygire niye doping ilacı veriyorsun fazla yüklenmek zararlı değil mi.
İkincisi hepimizin altındaki araba doblo yani yumurta gibi araba devrilmeye çok müsait sendeki nasıl bir cesaret böyle bir canavarla geziyorsun :))))

Enes.capanoglu

Yeni Üye
Doblo
Adı
Enes Çapanoğlu
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Gri
Biricisi altındaki beygire niye doping ilacı veriyorsun fazla yüklenmek zararlı değil mi.
İkincisi hepimizin altındaki araba doblo yani yumurta gibi araba devrilmeye çok müsait sendeki nasıl bir cesaret böyle bir canavarla geziyorsun :))))
Tüm samimiyetimle şunu söyle bilirim sana daha önce diğer marka ticari araçların hepsine bindim bu araçlarda en iyi entegresi manevrası gücü ve en sevdiğim olayıda diğer ticariler gibi hemen devrilme olayı yok bunlarda yeni kadasa dobloları kolay kolay devirmeyiz ben biraz daha güç ve aracın seri olması bayılma ve boşluk anı olmasın diye böyle birşey yaptım bastığın zaman yakıyor tabiki gidişinini anlatamam size normal bi doblonun çok çok üstünde 4. Viteste rahat bi şekilde 200 görüyor uzaması felan çok iyi oldu gayet memnunum ama çok titizlik gerektiriyor.

Muhammet Çılgın

Onursal Yönetici
Doblo
Adı
Muhammet ÇILGIN
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Alev Kırmızı
Maşallah bende yazılım yaptırmak istiyorum araç kaç binde eksileri varmı yazılımın
Benim aracım şuanda 40x.xxx küsürlerde herhangi bir sıkıntısını yaşamadım. 2006 Model D1 kasa

Mehmetalibagcı

Şehitkamil Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Mehmet ali BAĞCI
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronikci
Aracınız
Doblo
Modeli
Easy
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Ne kadar süredir ve kaç km yazılımı kullanıyorsun birde motor hangi nesil

Muhammet Çılgın

Onursal Yönetici
Doblo
Adı
Muhammet ÇILGIN
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Alev Kırmızı
Ne kadar süredir ve kaç km yazılımı kullanıyorsun birde motor hangi nesil
2011 de ben aldım aracı. 1,3 multijet euro 4 motor. 263.000 civarında yazılım yaptırdım şuanda tahminen 407.000 civarındadır.

Mehmetalibagcı

Şehitkamil Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Mehmet ali BAĞCI
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronikci
Aracınız
Doblo
Modeli
Easy
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz

Kalender06

Azimli Üye
Doblo
Adı
Hasan Özdemir
Kan Grubu
0 +
Meslek
Asker
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Siyah
Yazilim harici neler yapildi araca yapilanlar ve maliyetleri hakkında bilgi verirmisiniz

Manisa4545

Azimli Üye
Doblo
Adı
AltanSavaşır
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Gri
Tüm samimiyetimle şunu söyle bilirim sana daha önce diğer marka ticari araçların hepsine bindim bu araçlarda en iyi entegresi manevrası gücü ve en sevdiğim olayıda diğer ticariler gibi hemen devrilme olayı yok bunlarda yeni kadasa dobloları kolay kolay devirmeyiz ben biraz daha güç ve aracın seri olması bayılma ve boşluk anı olmasın diye böyle birşey yaptım bastığın zaman yakıyor tabiki gidişinini anlatamam size normal bi doblonun çok çok üstünde 4. Viteste rahat bi şekilde 200 görüyor uzaması felan çok iyi oldu gayet memnunum ama çok titizlik gerektiriyor.

Hasan_Karan

Azimli Üye
Doblo
Adı
Hasan
Kan Grubu
A RH +
Meslek
IT Operasyon
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.3 Ecojet
Araç Yılı
2016
Renk
Gri
Arkadaşlar 2015 1.6 105 Hp doblom var
Ama ben zaman içinde aracıma yazılım beyin değişimi turbo güçlendiriciler taktım baya emek harcadık şuan net kazandığımız güç 153 Hp
Kesinlikle karaduman yağ atma gibi sorunlar yok yazılımı atarkende dumansız attık gayet çok güzel bir sonuç aldık arabam şuan benim gözümde normal bi doblodan çok daha üstün gidişi çekişi felan çok güzel ama bir o kadarda yakıyor arkadaşlar şuan yakıt şehir içi 85-90 kuruş yakmaktadır. Araç hakkında soracağınız soruları veya düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Maşallah güzel bir yükleme olmuş. Böyle şaka makineleri keyif veriyor doğrusu d4 1.3 var bende de minik bi yazılımla bile çok kişiyi şoke ettiriyor. 1.6 apayrı bir şeydir muhakkak. Aracın yüksekliği normal görünüyor. Herhangi bir alçaltma var mı araçta?

TazeDoblocu

Aktif Üye
Doblo
Adı
Cumaali
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Kamu görevlisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Selamın aleyküm devrilme konusunda test edenlere katılmadığımı belirtmek isterim orjinal janta 205-55-16 lastik taktım savurma daha azaldı ve yol tutuşu arttı. Yakın zamanda Niğde-Hatay-Maraş-kayseri-niğde şeklinde tek parça birkaç günlük yolculuk yaptım 170 le viraj aldığımda oldu denedim bizzat. 🙂🙂🙂

FurkannC

Daimi Üye
Doblo
Adı
Furkan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Selamın aleyküm devrilme konusunda test edenlere katılmadığımı belirtmek isterim orjinal janta 205-55-16 lastik taktım savurma daha azaldı ve yol tutuşu arttı. Yakın zamanda Niğde-Hatay-Maraş-kayseri-niğde şeklinde tek parça birkaç günlük yolculuk yaptım 170 le viraj aldığımda oldu denedim bizzat. 🙂🙂🙂
205 lastik gerçekten yol tutuşunu artırıyor, katılıyorum.