Aracim gaz yemiyor.Yardim lutfen

Shadowalk3r

Yeni Üye
Doblo
Adı
Erhan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Arkadaslar 2011 model 1.6 doblom var.2 ay once egr sorunum vardi ve bursada yazilimla egr iptali yaptik.mekanik olarak korleme v.s yaptirmadik.ara ara gaz yememe sorunu yasiyorduk geciyordu.son 3 gün cok sık bir sekilde gaz yememe sorunu yasiyor.arac 40 in ustune cikmiyor.2000 devirin ustune kesinlikle cikmiyor.sanki kendisini korumaya aliyor.ve bu surekli olmuyor bakiyosun yarim saat duzeliyor 1 saat yine ayni devam ediyor.bursada bir cok yere gittik bilgisayara bagladilar sorun gozukmuyor.sizce ne yapmaliyim yardimci olursaniz cok sevinirim

Shadowalk3r

Yeni Üye
Doblo
Adı
Erhan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Yokmu yardimci olabilecek kimse arkadaslar?bursadayim su ustaya git suraya git diyebilecek biri?

sanalhalil1

Yeni Üye
Doblo
Adı
sanalhalil
Kan Grubu
AB RH -
Aracınız
Doblo
Motor
1.9 Jtd
Turbo basınç senörüne baktır.

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Arkadaslar 2011 model 1.6 doblom var.2 ay once egr sorunum vardi ve bursada yazilimla egr iptali yaptik.mekanik olarak korleme v.s yaptirmadik.ara ara gaz yememe sorunu yasiyorduk geciyordu.son 3 gün cok sık bir sekilde gaz yememe sorunu yasiyor.arac 40 in ustune cikmiyor.2000 devirin ustune kesinlikle cikmiyor.sanki kendisini korumaya aliyor.ve bu surekli olmuyor bakiyosun yarim saat duzeliyor 1 saat yine ayni devam ediyor.bursada bir cok yere gittik bilgisayara bagladilar sorun gozukmuyor.sizce ne yapmaliyim yardimci olursaniz cok sevinirim
Daha önce bu sorunu farklı marka bir araçta katalitik konvektör tıkandığı için yaşamıştım. Bunu ara ara yapiyordu. Söküldü temizlendi sorun gitti. Egr tıkandı ise katalitik konvektör tıkanmış olabilir.

maxiimuss

Yeni Üye
Doblo
Adı
mehmet güneş
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Bu sorunu ben de yıllar önce yaşamıştım yanlış hatırlamıyorsam çözümünü tam bulamamış sinirimden aracı öyle satmıştım. Ama tabi şimdi yıllar geçti illaki bulurlar sorunu.

endüstriyel su arıtma

ters ozmoz

deiyonize su

Aksoy007

Yeni Üye
Fiorino
Adı
Hüseyin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Fiorino
Motor
1.3 Multijet
Iyi günler 2011 model fiorino yokuş aşacağı viteste inerken gaz a bastım gaz yemedi sonra motor arizasi dedi stop ettim tekrar calistirdim duzeldi bunu 2. kez yapiyor neden bilginiz varmi

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Iyi günler 2011 model fiorino yokuş aşacağı viteste inerken gaz a bastım gaz yemedi sonra motor arizasi dedi stop ettim tekrar calistirdim duzeldi bunu 2. kez yapiyor neden bilginiz varmi
Bilgisayara bağlamadan anlaşılmaz.en garantisi o.