Amerikan Park Sinyal Ve Diğer Elektrik Aksamları Dikkat

hkn_syr

Aktif Üye
Adı
Hakan
Dün oto elektrikciye gittim amerikan park ve led aydinlatma için ve bana pek sağlıklı olmayacağını söyledi nedeni ise doblo gibi beyinli araçlarda pozitif kabloyu kesip kablo eklersek ilerde çok sorun yapabilir bence takmayalım dedi bende iyi olur dedim led aydinlatma içinde hem aracın elektrik aksamini bozmamak adina hemde pek sağlıklı olmayacağından olmaz dedi çünkü sigortaya kısa devre yaptirabilir ve kablolar ince olduğundan yangınlar çıkabiliyormuş yani kısacası usta bizde takıp paramızı almasını bilirdik ama helal olurmuydu dedi ve sonrada el freninde sorun oldugu aklima geldi meğerse arka balatalar bitmiş onları değiştirdi bence amerikan sinyal taktirmayin

talipgur

Saygın Üye
Adı
Talip gür
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Jeoloji Yüksek Mühendisi
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
@hkn_syr
Sigorta neden kısa Devre yapıyormuş ki sigorta zaten olası bir aksiliği önlemek için değil mi çok ilginç geldi ustanızın açıklaması

hkn_syr

Aktif Üye
Adı
Hakan
@talipgur
Tam anlatamadım aslında aklımda kalanı söyledim kısa devre değilde kablolar ince olduğu için tehlikeli dedi bide oraya buraya kablo cekmenin iyi olmadığını söyledi

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Sen bakma ustanın dediğine millet zibil gibi bağlıyor. Amerikan park ayarlı kaliteli modülden al zaten amerikan parka giden kabloya küçük amperli sigorta koyacak mecbur önlem amaçlı sıkıntı olmaz. Ledler ampulden daha az akım çeker kabloda sıkıntı olsa ampulde sıkıntı çıkardı. Ledleri kaliteli devreli canbuslu soğutuculu modellerden kullan tavan aydınlatmasında canavar gibi olur.

Smpo

Saygın Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
Türk Kahvesi
Amerikan Park Eğer Taş Dirençle Olansa Takdirmayin 1 km uzak durun . Fakat IQ Ayarlı Amerikan Park Modulunu Taktirin Alirkende Biraz Kalitelisine Bakin . Piyasada Satilanlarlarin Zaten Hazir Isgortasi Var Sıkıntı Yok .Lede Gelince Sezgin Baskanin Dedigi GiBi Tavan Plakalar Park Ampullerinde Kullanin Bence Kalitelilerini .

Uzunlar Kısalar Vs . Işık Siddetinin Yuksek Olmasi Gereken Yerlerde Ne Kadar Kaliteli Olursa Olsun Pek Uzun Omurlu Olacagini Sanmiyorum Cunku Led Dedigimiz Aslinda Direnc Ustunden Akip Geciyor Surekli Ve Cabuk Isiniyor Ne Kadar Bunun Surucusunude Kullansan .

Ne Zaman Ledlerin Sogutulmasi Icin Bi Cozum Bulurlar O Zaman Kullanin

Dediklerimin Hepsi Sahsi Gorusum Saygilar :)