Ali uğurlu fiat bayii nasıl bir firmasın sen..!

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
takipsizlik savcının suç oluşturacak bir durumun olmamasından dolayı verdi sanırım
hizmet kusura olarak tüketici hakem filan başvuru yaptınız mı?

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Ben boşverdim gitti. Fiattanda kurtuldum. Yalnız insanların şunu bilmesi gerekir. Fiat müşterilerine değilde bayiilerine değer veriyor. Benim malımı onlar satıyor. Sıkıntılı bir durumda bayii bana küsmesinde müşteri nasıl olsa bu arabaları alır diyor. Alır çünkü bir şekilde bayilerim satar. Bayiinin küsmemesi gerek diyorlar.

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Yerli oto çıksında ben Fiat'ın bı taraflarını görürüm o zaman. şikayetvar.com da bile 951 şikayet e 52 adet teşekkür var. 1 yılda. Sizce normal mi bu?

generalmurat55

Daimi Üye
Adı
Murat
Ozellikle birmotlarada uzak dur bence
Fiatın müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemi birdaha görmüş oldum. Fiat müşterilerini değilde servislerini kaybetmekten korkuyor. Ne arayan var nede soran. Bu iş kişiselleşti artık. Son noktaya kadar gideceğim..!

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Ben boşverdim gitti. Fiattanda kurtuldum. Yalnız insanların şunu bilmesi gerekir. Fiat müşterilerine değilde bayiilerine değer veriyor. Benim malımı onlar satıyor. Sıkıntılı bir durumda bayii bana küsmesinde müşteri nasıl olsa bu arabaları alır diyor. Alır çünkü bir şekilde bayilerim satar. Bayiinin küsmemesi gerek diyorlar.
Bakın hala kendinize bir zarardan dolayı markayı kötülüyorsunuz. Size diyorum Ki savcılık takipsizlik verdi ise hukuki açıdan suç yok demiş hakem heyeti başvurdunuz mu diyorum artık boşverdim diyorsunuz. Yani hak arama. Böyle olmaz. Türkiye den dünyaya ihracat yapan bir markayı bu denli zan altında bırakmak doğru olmaz. Savcılık soruşturma yapar tüketici hakem sizi haklı bulur o zaman gelin bunu buraya yazalım hatta konuyu da sabit yapayım

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Piyasadaki egeaların benzinli olanların tamamı arızalı. Bu insanların yüzde 80 ni hakkını arıyor. Ama bulamıyor. Çünkü bu bir TV değil, bir ayakkabı değil. Araçlar bariz yağ yakıyor ve bunu fiatta biliyor. Peki neden marka birşey yapmıyor. Dedikya 1 yılda 962 şikayet 51 teşekkür. Sayılara bakalım. Servisle sorun yaşamış olanlar sadece evet sorun yaşadım yazsın buraya hep beraber markayı kötülemek mi yoksa kötülememekmi birlikte görelim.
Sevgili admin dedinizki yukarılarda yetkililerle görüştüm seni arayacaklar dedin aramadılar. dedin ki şikayet numarası ver. verdim. arayacaklar dedin aramadılar. senki bu markanın en iyi reklamını kişisin. marka marka olsaydı laf olsun diye hatırına binayen arardı. bırak beni, 24 saat reklam yapan seni bile ciddiye almadılar gibi. tabiki sözüm yok sana temsilde hata olmazmış.
Buyrun sorun yaşadım diyenler yazsında hep birlikte görelim konuşalım..! Saygımla Sevgili admin.

Son düzenleme:

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Buyurun yazsınlar sorunu olanlar sorunu olmayanlardan çoksa eyvallah. Her markanın ürünün beğeneni olan olur olmayanı olur. 24 saat reklam derken ne demek istiyorsun ? Elde edilenler ile yıllardır neler yaptıklarımız ortada. Reklamı yüzünden kötüleyici Mesajlar olamayacak kabul etmiyoruz diyen oldu mu? Bu mesajın burada kaç aydık duruyor dokunan oldu mu? Ben Fiat çalışanı değilim. Buyurun haklı iseniz tüketici hakem heyeti savcılık harekete geçsin ama yok. Hepsinden boş dönülmüş buna rağmen hala milleti galeyana getirip toplamaya çalışıyorsunuz. Bugün en çok kazanan Apple ürünlerinde bile şikayetler mevcut eee Apple kötü mü o zaman ? Adama derler o zaman bırak fiatı al ferrari diye gerçi ferrari de Fiat’ın sanırım. Burada çizimi üretimi sadede bizde olan bu ülkenin ihracatına büyük katkı sunan binlerce vatandaşımıza iş imkanı sunan altın üretim standardı olan bir fabrika ve ürününden bahsediyoruz. Benim de Doblo da kronik takoz değişti teyp değişti garantiden hiçte sorun olmadı ee o zaman Fiat sorunsuz denebilir mi? Adamların arabası kaporta çöküyor da halen mahkeme ile uğraşıyor

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Usta sen beni yanlış anladın. Konuyu kendi üzerine çekme. Ayrıca ben insanları galeyana getirmek gibi bir durumda yok. Galeyana gelirlerse Kendi salaklıklarından olur. Ayrıca ben egeası hariç hiçbirzaman markayı kötülemedim. Sadece servislerini yerden yere vurdum. Zira Doblo Süper araç. Ama Fiat ilgisiz. Müşterilerine hain. Servisler cahil sözüm ona usta dolu. Hep zorluk hep zorluk . Heleki birde araç garantili ise. Yalanmı.
Sevgili admin, konunun senle ilgisi yok. Forumunla ilgisi yok. Demek istediğim şu ki, Fiat sana madalya takmalı. Ben olsam takardım. Neden? Oto forumlarını içinde en fazla üyeye sahip siniz. Burda eleştirilmek bile bir reklamdır. Ve bu fırsat için Fiat'ın yanında bir hatrın olmalı demek istedim. Konuyu çarpıtmayalım. Kişiselleşmesine izin vermeyelim. Servislerden ve fiatta şikayet i olanları buyur birlikte okuyalım. İnsan olarak sana haksızlık yaptıysam veya öyle bir izlenim bıraktıysan özür dilerim.ha şunuda ilave edeyim. Evet marka marka olsaydı müşterilerine sahip çıkardı servisler ine değil. Ayrıca Fiat'ın egea hariç tabiki harika arabaları var o araçların şanssızlığı ilgisiz müşterilerine hain Fiat çatısı altında olması.

Son düzenleme:

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Bende 1.3 Egea var gayet memnunum.

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Ben servis te poyraz da yaptırıyorum gerek ikame araç gerekse fiyat gayet makul
Fiyat makul değil yaptıkları işte fiyatlarının hakkı değil. Ben katılmıyorum bu konuya gittiğim üç servis var üçününde hatası var.

Kendim ucuza Avrupa üretimli bakım ekipmanları satın aldım. Yaptığım bir bakım masrafı servisin verdiği fiyatla yarı yarıya neredeyse. Kaldı ki servisin kullandığı malzemeler benim aldıklarımın yanında a4 kağıdı kadar kalitesiz.

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Fiyat makul değil yaptıkları işte fiyatlarının hakkı değil. Ben katılmıyorum bu konuya gittiğim üç servis var üçününde hatası var.

Kendim ucuza Avrupa üretimli bakım ekipmanları satın aldım. Yaptığım bir bakım masrafı servisin verdiği fiyatla yarı yarıya neredeyse. Kaldı ki servisin kullandığı malzemeler benim aldıklarımın yanında a4 kağıdı kadar kalitesiz.

Parçaları nerden getirdiniz? Bende almak istiyorum zira sanayide adam akıllı parca bulmak çok zorlaştı. Herşeyin sahtesi çıktı. Aldığımız yeri paylaşırsanız sevinirim...

Kendim yapamasam da parçamı götürüp 50 100lira işçilik le bakım yaptiriirim

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Parçaları nerden getirdiniz? Bende almak istiyorum zira sanayide adam akıllı parca bulmak çok zorlaştı. Herşeyin sahtesi çıktı. Aldığımız yeri paylaşırsanız sevinirim...

Kendim yapamasam da parçamı götürüp 50 100lira işçilik le bakım yaptiriirim
Aloparça ve turk oil marketten aldım.

İkisinden de aldığım parçalar sorunsuz ve orijinallerdi.

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Aloparça ve turk oil marketten aldım.

İkisinden de aldığım parçalar sorunsuz ve orijinallerdi.

Teşekkürler. Aloparca 'yi kullandım. Cok iyiler.. hatta bayan müdüre hanım kısa bir mektup yazmış:) hoşuma gitmişti.. bende bir sonraki bakıma netten alıp yaptıracam.. belki bakımı kendimi yapmayı denerim. Elim anahtar tutuyor çok şükür. Neyim eksik.

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Teşekkürler. Aloparca 'yi kullandım. Cok iyiler.. hatta bayan müdüre hanım kısa bir mektup yazmış:) hoşuma gitmişti.. bende bir sonraki bakıma netten alıp yaptıracam.. belki bakımı kendimi yapmayı denerim. Elim anahtar tutuyor çok şükür. Neyim eksik.
En iyisi böyle mümkün mertebe kendimiz yapmak. Benimde imkanlarım var çok şükür. Elimden geldiğince kendim uğraşacağım.