Akü Sorunu

HERDEM

Azimli Üye
Doblo
Adı
Hasan
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
gri
Herkese selamlar
1.3 doblo E.5 D.3 2010 model araç var Araç 7 aylık aküyü bitirdi araçta alarm var android Multimedia ve ön kamera var teyp ve kamera kontağa bağlı kontak kapanınca her ikiside çalışmıyor Kaçak testi yapıldı sorun bulunamadı
Araç 500 km yol yaptıktan sonra ölçü aleti ile ölçüyorum 13.üstü gösteriyor 10 saat sonra 12.40 lara düşüyor Dedigim gibi sıfır akü 7 ayda pert oldu yeni akü de bu gidişle fazla sürmez
Sizce sorun ne olabilir?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Herkese selamlar
1.3 doblo E.5 D.3 2010 model araç var Araç 7 aylık aküyü bitirdi araçta alarm var android Multimedia ve ön kamera var teyp ve kamera kontağa bağlı kontak kapanınca her ikiside çalışmıyor Kaçak testi yapıldı sorun bulunamadı
Araç 500 km yol yaptıktan sonra ölçü aleti ile ölçüyorum 13.üstü gösteriyor 10 saat sonra 12.40 lara düşüyor Dedigim gibi sıfır akü 7 ayda pert oldu yeni akü de bu gidişle fazla sürmez
Sizce sorun ne olabilir?
Geçmiş olsun iyi bir elektrikçi bulmalı kaçak var demekki ya da şarz dinamosunda sıkıntı olabilir.

HERDEM

Azimli Üye
Doblo
Adı
Hasan
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
gri
Geçmiş olsun iyi bir elektrikçi bulmalı kaçak var demekki ya da şarz dinamosunda sıkıntı olabilir.
Teşekkür ederim Elektrikçi tüm kontrollerini yaptı ancak kaçak yok
Sadece şarj dinamosundan şüpheleniyorum gerçi şarj ediyor ama park edip beklerken aküyü yediğini düşünüyorum