Aırbag arıza ışığı

Alper Postacı

Azimli Üye
Doblo
Adı
Alper
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Sigortacı
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Arkadaşlar öncelıkle selamına aleyküm benım D3 2012 doblo cargom var aracta aırbag hatası veriyor bilgisayara bağlattırdım aracı emniyet kemer soketı hatası dedi bizde söför koltuğunun altındaki soketi cıkartıp wd40 ile temizledik iki gün yandı sonra söndü sert bi dönüş yaptım tekrar yandı bu seferde balata spreyı sıktım yine düzeldi geçen gün sert bi çukara girdim tekrar yandı ustamla konuştum ya içindeki tellerı biraz sıkıştır dedi yada soketi sök karşılığındaki kabloları drek bir birine bağla dedi sizde kabloları bağlasam soketi devre dışı bıraksam uyarıdan tamamen kurtulurmuyum yoksa bı sıkıntı olurmu araba kapalı kasa olduğu için hafta sonu içi yapılmaya gidecek vip yaptırcam o zaman yapan kişiye söylesem drek bağlarmı kabloları biraz uzun oldu ama kusura bakmayın açıklayıcı yazmak istedim

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Ve aleyküm selam. Direk bağlarsanız kemeri takmasanız bile Allah korusun bir kazada airbag patlar.soketi değiştirin derim.

Alper Postacı

Azimli Üye
Doblo
Adı
Alper
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Sigortacı
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
teşekkür ederim o zaman döşemeler değişirken soketi de aradan çıkartıyım dıot fılan dediler gözum korktu ondan aktıf olmaz dediler allah korusun bır kazada patlamaz filan gerek yok ben soketi araştırıyım teşekkur ederım tekrardan