Açıklamayı Okuyun...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
:D

hsn3414

Daimi Üye
fiatın mühendisleri bu adamı görse intihar ederdi heralde özelliklere bak :D arac 130a geldiginde yere yapısıyor 150 de lastikler cark ediyor,takla atmayı tamamen engelleme sistemi ışıklarda aracı rölantide çalıştırma sistemi:D nitro oxide systemle 0-100 arası 5 saniyeye düşmüş ama arkadaş %20 tasarrruf yapmış gece gece iyi geldi baya güldüm saol can:D:D he bide kirlenmeyen koltuk kılıfı ve duman atmayan egzos kafası:D

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
fiatın mühendisleri bu adamı görse intihar ederdi heralde özelliklere bak :D arac 130a geldiginde yere yapısıyor 150 de lastikler cark ediyor,takla atmayı tamamen engelleme sistemi ışıklarda aracı rölantide çalıştırma sistemi:D nitro oxide systemle 0-100 arası 5 saniyeye düşmüş ama arkadaş %20 tasarrruf yapmış gece gece iyi geldi baya güldüm saol can:D:D he bide kirlenmeyen koltuk kılıfı ve duman atmayan egzos kafası:D
:D :D :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

hasan...... abicim yazdım ya...ne içtiyse ...manyak kafası var..

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
ileriyi görüyo galiba bu adam yada bol keseden sallıyo dobloyu bilmesem gidip alırım :D :D :D
kimi kandırıyo acaba...

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
ileriyi görüyo galiba bu adam yada bol keseden sallıyo dobloyu bilmesem gidip alırım :D :D :D
kimi kandırıyo acaba...
:D :D *hehe*

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi öle sallamış ki nerdeyse uzaya çıkacakmış dobloyla

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
abi öle sallamış ki nerdeyse uzaya çıkacakmış dobloyla
işte berat bizde ona gülüyoruzya......adam aklına ne gelmişse yazmış :D *hehe*

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
o adamı bulmak lazım :D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

tamz

Daimi Üye
Nos'u anladık..Nitro-oxide gazı kullanılıyor eğer doğru anlamışsam, yalnız bu sistem tasarruf değil performans içindir ve en az % 20 performans sağlayan yanmayı hızlandırıcı tepkime gazıdır ve tüpü ortalam 200 dolar civarı..ABV diye bir sistem ben ilk defa duydum.. hem manuel araçta yokuşta geri kaçmama nasıl oluyor ben mi eksik biliyorum :) ?

ayıp tamer ayıp premiolarda hill holder var yani araç 5 derecelik bir eğimdeyse frenler 5 saniye boyunca sistemi açık tutuyor ve sen yokuşta geri kaçırmadan ve frene basmadan kalkış yapabiliyorsun benim araçta var :D:D

ben hill-holder ı sadece otomatiklerde var sanıyordum iyi mi :) benim araç en boş paket olunca mahrum kaldık tabii :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Nos'u anladık..Nitro-oxide gazı kullanılıyor eğer doğru anlamışsam, yalnız bu sistem tasarruf değil performans içindir ve en az % 20 performans sağlayan yanmayı hızlandırıcı tepkime gazıdır ve tüpü ortalam 200 dolar civarı..ABV diye bir sistem ben ilk defa duydum.. hem manuel araçta yokuşta geri kaçmama nasıl oluyor ben mi eksik biliyorum :) ?

ayıp tamer ayıp premiolarda hill holder var yani araç 5 derecelik bir eğimdeyse frenler 5 saniye boyunca sistemi açık tutuyor ve sen yokuşta geri kaçırmadan ve frene basmadan kalkış yapabiliyorsun benim araçta var :D:D

ben hill-holder ı sadece otomatiklerde var sanıyordum iyi mi :) benim araç en boş paket olunca mahrum kaldık tabii :)

premiolarda standar diğerlerindede esp poaketi ile alınıyor