4 GÜN SONRA İLK MARŞ VİDEOLU

kaan_akcay

Daimi Üye
Adı
Kaan AKÇAY
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Bilişim
Modeli
Araç Yılı
2018
Renk
KURŞUN GRİ
Kardeşim araç doblo zaten aksi düşünülemezdi ama sen birde besmeleyi çektin 1 metre kar altında olsa yine çalışırdı...*tup**clap2*

*tup*

replay

Daimi Üye
oradaki aslıl olay besmele dostum...araba kul yapısı çalışmayabilirdide:) ama sen asıl gücü koymuşsun yerine...çalışmama imkanı kalmamış:)

Ahahah aynen :D Besmele cekmeseydik calısmazdı belki :D

metekose

Saygın Üye
Adı
Mete Köse
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf ve Sanatkar
Modeli
Araç Yılı
2005
benimki 2004. seninki kadar dinlenme şansı bulamadı garibim bugüne kadar en fazla 2 gün yatabildi. ikinci marş diye bir seçeneği olmadı hiç :):) kumandamın pili benimkininde orjinal mete abi. fren müşirim arızalanmadı hiç. kalorifer de yerinde duruyor :) yanlız komple motor yapıldı benimkide temiz sayılır mı abi ne dersin :korsan:[/quote]

hem temiz hem de benden kat kat kârlısın; ortalama yılda 4,500 km. yapmışım. bunun da 1/4' ünü enişteler, akrabalar ve komşular için yapmıştır araba. vergi+bakım+amortisman+yakıt+araç parasını düşünürsek..

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ben aracın o saydığın bütün ödeme hususunu aracı eze eze çıkardım canım :) yılda 32 bin km yapmışım ortalama. :)

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
evet çok iyi oldu bu başlıgı gördüğüm

İzmirde oturuyorum gecenlerde 4 gün filan arabayı ellemedim ve 5.gün arabayı calıstırmak istedim. marşa basar basmaz fan sesi gibi bi uğultu cıktı wuwwwww diye 2 defa aynısı oldu 3. de aldı neden dolayı olabilir gerçi bugun sanayıye gidicem gostermeye MARŞ DINAMOSUN dan diye düşünüyorum ama AKÜ yü sıfır aldım çünki

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
oda bişeymi ben 1 ay karın altında bıraktım 1 ay sonra zorda olsa tek marş :D sıkıntısız