2022 model doblo trekkıng aracın orjınal teybinden usb ile video oynatma hakkında

maviyaka

Yeni Üye
Adı
İsmail Şahin
merhaba arkadaşlar. 18 yıllık doblo kullanıcısı olarak 3. ye yenilediğim ve 3 hafta önce sıfır olarak aldığım doblo trekkıng aracımın orjınal teybine usb ile video oynatma özelliği nasıl olur diye araştırma içine girdim. Doğal olarak fabrika bu özelliği yol sürüş esnasında kullanıma kapatmış. bu teybin gizli bir özelliği var olduğunu ve bunu yazılım ile çözüleceğini öğrendim. bu yazılım ile ilgili bilgisi olan, yapan veya yapanı tanıyan arkadaş varmıdır?. saygılar..

Okan ZÜMRÜT

Yeni Üye
Doblo
Adı
Okan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Hocam hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip etsin rabbim. Bende Kasım 15 te Premio plus aldım konya koyuncu bayiinden sıfır km. Video oynatma yi baya araştırdım. Eğer harekey halinde video izleme modunu actirirsaniz kaza anında video izlemiş olma ihtimalini düşünerek kaskonuz deliniyormus yani kasko ödemiyormuş. Bende gizli özelliği actiracaktim fakat bu nedenden dolayı actirmayi düşünmüyorum.

gezicier

Yeni Üye
Adı
cevdet
Kan Grubu
A RH +
Meslek
taksici
Modeli
Araç Yılı
2017
Renk
Gri
Hocam merhaba
merhaba arkadaşlar. 18 yıllık doblo kullanıcısı olarak 3. ye yenilediğim ve 3 hafta önce sıfır olarak aldığım doblo trekkıng aracımın orjınal teybine usb ile video oynatma özelliği nasıl olur diye araştırma içine girdim. Doğal olarak fabrika bu özelliği yol sürüş esnasında kullanıma kapatmış. bu teybin gizli bir özelliği var olduğunu ve bunu yazılım ile çözüleceğini öğrendim. bu yazılım ile ilgili bilgisi olan, yapan veya yapanı tanıyan arkadaş varmıdır?. saygılar..

Son düzenleme:

gezicier

Yeni Üye
Adı
cevdet
Kan Grubu
A RH +
Meslek
taksici
Modeli
Araç Yılı
2017
Renk
Gri
Hocam merhaba yazılım yada modüle gerek yok benim aracım 2022 trekking telefona kinginstaller programı ve aamirror uygulamasını yüklersen haraket halinde video ve YouTube izlersin

Yakarakas

Yeni Üye
Doblo
Adı
Yiğit
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Selamlar, uygulamarı indirdikten sonra nasıl ilerlememiz gerekiyor bilgi verebilir misiniz