2015 premio cruise control

hakann001

Yeni Üye
Doblo
Adı
Hakan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Herkese selam 2015 premio doblom var bi arızadan dolayı şanzımani değiştirmek zorunda kaldım ve şu an da cruise control çalışmıyor servise goturdum nedeninin aynı modelin dışı aynı ama içerideki dişlilerin diş sayısı farklı olduğu için olabileceğini söylediler koldan devrede olarak görünüyor ama devreye girmiyor bu arızayı nasıl çözebilirim hangi sanzimani takacağımı nasıl bulabilirim

EnginDemirbas

Daimi Üye
Doblo
Adı
Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Herkese selam 2015 premio doblom var bi arızadan dolayı şanzımani değiştirmek zorunda kaldım ve şu an da cruise control çalışmıyor servise goturdum nedeninin aynı modelin dışı aynı ama içerideki dişlilerin diş sayısı farklı olduğu için olabileceğini söylediler koldan devrede olarak görünüyor ama devreye girmiyor bu arızayı nasıl çözebilirim hangi sanzimani takacağımı nasıl bulabilirim
Bak şimdi korktum. Benim arabada 2015 1.6 PremioPlus ve şanzıman sorunu var. Baskı balata vs.. elden geçecek. Ya hız sabitleyici çalışmazsa?

hakann001

Yeni Üye
Doblo
Adı
Hakan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Bak şimdi korktum. Benim arabada 2015 1.6 PremioPlus ve şanzıman sorunu var. Baskı balata vs.. elden geçecek. Ya hız sabitleyici çalışmazsa?
Baskı balata için sanziman içi açılmıyor içindeki dislilere müdahale olursa çalışmayabilir

Eniste07

Aktif Üye
Doblo
Adı
Abdurrahman Glgr
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Sorun yok, baskı balata volan vs.de sıkıntı olmuyor. Değiştirdim bende. Şanzıman dişli muhabbetine girilirse, orası muallak bir durum.

halimenes

Yeni Üye
Doblo
Adı
Halim enes
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Merhaba ustam aynı araç bende var bende şanzuman değiştim benim sadece 5. Viteste çalışıyo bende bulamadım çözümü
Sen bulabildinmi ?