2012 1.6 105 Doblo Panorama

ufuk83

Yeni Üye
Doblo
Adı
güntan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Herkese merhabalar arkadaşlar. Şuan bir araç bakmaktayım 2012 model 140 bin km de otomobil ruhsatlı orjinal kazasız boyasız bir doblo panorama buldum
E5 olarak geçiyor ruhsatta. start stop manuel klima var. Bu araçlar nasıldır alınır mı kronik sorun vs varmıdır. yakıt durumu nedir şehir içinde. Ortalama bahsettiğim bu aracın fiyatları ne eder kaça alınır. Bu bilgiler bana gerçekten lağzım çok karışık bir piyasa var fiyatta emin olamıyorum.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Alınır niye alınmasın.piyasa yüksek şu anda ne desek zor. Size uyarsa km iyi sayılır.şehir içi biraz yakar ama uzun yolda iyidir. Amortisör takozu sorunlu çözümü var.

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Otomobil ruhsatlı ise fiyat 10-15 bin lira yüksek olur. 1.3 ile 1.6 arasında ortalama 5 bin fiyat farkı olur. Panorama donanım olarak biraz zayıftır. Düşük km bulmak biraz zordur. Genelde şirket ve taksi çıkması olur. Sahibi tanıdığınız güvendiğiniz biri ise sorun olmaz. Yakıt bulunduğunuz il ve kullanım şekline göre değişir yakıt uzun yolda 5-6 şehir içi 6-8 litre arasında olur. Hız sınırı avantajı olur. Vergi ve muayene avantajı olur. Bakım maliyeti 1.3 göre daha yüksektir. 1.3 yağ bakımı 10 km 500 civarı iken 1.6 yağ bakımı 20 km yapılır ve 1000 civarı olur. 1.6 triger kayışlı olduğu için daha erken yapılır 2 - 3 bin lira tutar.

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
Herkese merhabalar arkadaşlar. Şuan bir araç bakmaktayım 2012 model 140 bin km de otomobil ruhsatlı orjinal kazasız boyasız bir doblo panorama buldum
E5 olarak geçiyor ruhsatta. start stop manuel klima var. Bu araçlar nasıldır alınır mı kronik sorun vs varmıdır. yakıt durumu nedir şehir içinde. Ortalama bahsettiğim bu aracın fiyatları ne eder kaça alınır. Bu bilgiler bana gerçekten lağzım çok karışık bir piyasa var fiyatta emin olamıyorum.
Alınır. Verdiği performansa göre yaktığı yakıt mükemmel bence. Ben 7 Kolktuk olarak kullanıyorum hususi çokda güzel oluyor. Üzücü olan ise aynı doblolar almanya vsde 14 bin euro iken bizim ülkemide 160-170 bandında olması