2011-2012 model 1.6 multijet premio

MelihŞAHİN

Yeni Üye
2011-2012 model 1.6 multijet premio otomatik veya triptronik vites hakkında teknik bilgi almak istiyorum . Aracın gücü yeterli mi ? 200 tork kış aylarında veya ağır yüklerde yeter mi ? Şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi lt bazında kaç litredir ? Teşekkürler.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hoşgeldiniz

1.6 otomatik doblo yakınımda var bolca kullandm aracın çekişi hızlanması gayet güzel dik rampalarda sorun yaratmıyor vites geçişlerini yarı otomatik olduğu için hissetiriyor forumda kendi aracı otomatik olanlarda yorum yazarlar

1.6 otomatk doblonun şanzımanı ekonomik kullanmak için üretilmiş eonomik sakin kullanılırsa ekonomik olmayı iyi biliyor

kullanan yakınım çok memnun kendi caddy alacaktı doblo aldırdım şimdi dua ediyor çok memnun özellikle uzun yola çok çıkıyor güvenli bi araba diyor iyikide o 10 yıllık miladı dolmuş caddyi almadım diyor

eness27eness

Aktif Üye
Modeli
Renk
beyaz
Hosgeldin melih bilmiyorum ama sanki fiat grubunnn otomatik arabasi zewk vermiyor daha once puntom wardi vites gecisleri brni delirtiyodu. Yinede arastrmakta faydanwar

MelihŞAHİN

Yeni Üye
Rampada ve yüklü halde sorun yaratmaz umarım. Yakıt tüketimi ortalama 5 lt görünüyor otomatik olmasına rağmen gayet iyi gibi , şuan 1.6 dizel 110 bg 240 nm/tork partner tepee kullanıyorum . Genelde şehiriçi kullanıyorum çok yorucu oluyor düz vites. Ecufast bayisine sordum ecufast ile +25 bg artarmış , 55 nm/tork artarmış, bunu öğrendikten sonra araç 115 bg 255 nm/tork oluyor ve daha sıcak bakmaya başladım.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ecufast teamdoblo sponsorudur bilginiz olsun

bence beklenti önemli yarı otomatik olduğu için vites geçişlerini hissetiriyor ama genelde ekonomik ve problemsiz şanzıman

ama şunu belirtiyim yeni doblo sınıfının en iyisi konforu yol tutuşu stabilitesi bir adım önde ayrıca kolay problem çıkartan bi araba değil bence çok memnun kalırsınız bir an önce teppeden dobloya geçin

hayırlısı olsun

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur