2010 1.6 Doblo calisma sikintisi

Ege59pasa

Azimli Üye
Doblo
Adı
Evren
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
2010 1.6 doblom var sabah ilk marşta calismiyor ikinci marşta hemen aliyor ama teklemeli ve sarsıntılı çalışıp beyaz pis duman atıyor ve bı sure sonra kesiyor ısıtma bujileri ve ısıtma beyni değişti başka neden olur yardımcı olursanız sevinirim

osmanakcyn

Daimi Üye
Doblo
Adı
Osman
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Beyaz
2010 1.6 doblom var sabah ilk marşta calismiyor ikinci marşta hemen aliyor ama teklemeli ve sarsıntılı çalışıp beyaz pis duman atıyor ve bı sure sonra kesiyor ısıtma bujileri ve ısıtma beyni değişti başka neden olur yardımcı olursanız sevinirim
Mazot basınç regülatörüne baktırın büyük ihtimalle olabilir o anlattığıniz sorun

dincerx53

Daimi Üye
Adı
Dinçer
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pastacı
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
Arkadaşım ikinyıldır bu sorunu bende bulamadım marş dinamosu,enjeksiyon, ısıtma bujisi, egr,emme manifoldu,temizliği dahi yaptırdım baktırmadığım kalmadı enson subaplarda kurum var var ondan dediler trigeri koparınca motor açılmışken onlarıda temizlettim 😂 hala devam ediyor 😔 inşallah kolay bulursun ama benim tafsiyem hiç uğraşma direk servise git 👍

Ege59pasa

Azimli Üye
Doblo
Adı
Evren
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Arkadaşım ikinyıldır bu sorunu bende bulamadım marş dinamosu,enjeksiyon, ısıtma bujisi, egr,emme manifoldu,temizliği dahi yaptırdım baktırmadığım kalmadı enson subaplarda kurum var var ondan dediler trigeri koparınca motor açılmışken onlarıda temizlettim 😂 hala devam ediyor 😔 inşallah kolay bulursun ama benim tafsiyem hiç uğraşma direk servise git 👍
Servis e gitmedim ama.bikere oraya da giderim

dincerx53

Daimi Üye
Adı
Dinçer
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pastacı
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
173 binde nezamn değiştiğini bilmiyordum tam değişmeye karar vermiştimki fırsat olmadı 😁

Ege59pasa

Azimli Üye
Doblo
Adı
Evren
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
173 binde nezamn değiştiğini bilmiyordum tam değişmeye karar vermiştimki fırsat olmadı 😁
😊😊 Kaça patladı sana bende araci aldım 135.000 de aldığım kişi degistirdim dedi araç şuan 145.000 de içimde hep bı şüphe değiştireyim mi die ondan sordum.bende

dincerx53

Daimi Üye
Adı
Dinçer
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pastacı
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
Koptuğunu hissettiğim için 4800 e çıkardım anlamayıp çalıştırmaya zorlasaydım 10 bin i bulurdu trigeri değiştiğine dair belge varsa sıkıntı yok ama belge yoksa ininma 👍 allah korusun 1500 den kaçıp 10 bin e yakalanma 🙋‍♂️

Ege59pasa

Azimli Üye
Doblo
Adı
Evren
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Doğru söylüyorsun sağol