2006 doblo park sensörü sorunu

Shunter58

Daimi Üye
Tepki
214
Adı
Furkan
Merhaba arkadaşlar 2006 model 1.9 multijet doblo var benim. Fabrika çıkışı park sensörü var bunda elektronikciye götürdüm sensorlerden biri çalışmıyordu değiştirdik . Şimdi geriye takınca ses felan vermiyor bütün sensorler çalışıyor usta buzzerdan olabilir dedi pc ye bağlamak istedi ama hangi programla denediyse denesin park sensörü ile ilgili kısımlara ulaşamadı . Hafta sonu yine gideceğim yanına . Acaba nedendir eğer sorun buzzersa ne kadardır bu parça nereden bulabilirim , Eğer sorun bundan değilse nedendir ben baksam bulabilir miyim ?

34 ysf 57

Fenomen Üye
Tepki
7.894
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
hocam muhtemelen buzzerden çıkacaktı hata görmemesi bunu gösteriyo elektronikçide 1 tl falan alabilirsin inşallah basit bişeydir. geçmiş olsun

Shunter58

Daimi Üye
Tepki
214
Adı
Furkan
@34 ysf 57

Çok teşekkür ederim hocam bu buzzer ı kendim değiştirebilir miyim yeri nerede arabada

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
buzzer ön yolcu koltuğunun altına doğru bakın, paspasın az üstüne doğru, hani koltuğu ileri geri çekmek için tuttuğumuz demirin olduğu hizada. döşemede ufak bir delik göreceksiniz, tam olarak orada ufak delikleri olan ızgaralı hoparlör.

Shunter58

Daimi Üye
Tepki
214
Adı
Furkan
@2009_premio
Anladım abi söylediğiniz yeri parça lehimli felan mı acaba yarın bir bakayım inşallah bulurum