16 Zg 198 GemLikLi DobLocu 2006 1.3 Multijet Buda Benden... Bursa/Gemlik

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bi kaç yenı foto eklym :D

bu arada 25.02.2012 tarıhınde muayenem vardı yanı gecen cumartesı farlardakı xenonlardan muayeneden gecemedım arkadaslar ısık sıddetını olcemıyomus nereye baktıgını olcemıyomus bugune kadar herkez gecmıs bana yenı kanun denk geldı ben kaldım cagırdım arkadası ıkı dk söktü orjınal farları taktım gectım muayeneden aynı dk ıcınde xenonları gerı taktık :D stoplardakı kırmızı folyo hafıf kusur :D sisleri xenonları hıc ellemedık onlar gectı fılmlerden yana sıkıntı yok ferrarı korna var ondan yana sıkıntı yok egzos ruzgar egzos acayıp bısey hergun sıkayet alıyorm ondan yana sıkıntı yok zaten egzos testını hıc yaptırmadım abı tanıdık saolsun kmyı soyledım tamam :D

fotoğraflar açılmıyor *helpless*

madak

Daimi Üye
bi kaç yenı foto eklym :D

bu arada 25.02.2012 tarıhınde muayenem vardı yanı gecen cumartesı farlardakı xenonlardan muayeneden gecemedım arkadaslar ısık sıddetını olcemıyomus nereye baktıgını olcemıyomus bugune kadar herkez gecmıs bana yenı kanun denk geldı ben kaldım cagırdım arkadası ıkı dk söktü orjınal farları taktım gectım muayeneden aynı dk ıcınde xenonları gerı taktık :D stoplardakı kırmızı folyo hafıf kusur :D sisleri xenonları hıc ellemedık onlar gectı fılmlerden yana sıkıntı yok ferrarı korna var ondan yana sıkıntı yok egzos ruzgar egzos acayıp bısey hergun sıkayet alıyorm ondan yana sıkıntı yok zaten egzos testını hıc yaptırmadım abı tanıdık saolsun kmyı soyledım tamam :D

abi portbagaj ve yan basamkları ruhsata işlettin mi? vize de problem olmamış anladığım kadarıyla.

GemLikLi

Daimi Üye
kardesım port bagaj bende fabrıka cıkısı var :D yanı orjınal aksesuarlardan hıc bı problem yok arac gordugun gıbı girdi farlardaki xenonlardan gecmedı :D donsuz gezerım xenonsuz gezmem gecer gecmez anında taktık xenonları gerı :D
havalar ısınsın acayıp bı deişiklik geliyo :D görünüş fena deısıcek Lütfen bekleyınız :D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
kardesım port bagaj bende fabrıka cıkısı var :D yanı orjınal aksesuarlardan hıc bı problem yok arac gordugun gıbı girdi farlardaki xenonlardan gecmedı :D donsuz gezerım xenonsuz gezmem gecer gecmez anında taktık xenonları gerı :D
havalar ısınsın acayıp bı deişiklik geliyo :D görünüş fena deısıcek Lütfen bekleyınız :D
hayrola gemlikli kaputu felanmı kaplıcan :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

bekliyoruz:D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

bekliyoruz:D
bakalım neler yapıcak :D

GemLikLi

Daimi Üye
bi kaç tane daha yenı foto ekliyim kankalarımın arabasıyla :D
benım arabanın ıcınde oturan kamil ben deilim he :D camları sildirdim :D
46mfc.jpg

46mcu.jpg

46md7.jpg

46mdg.jpg

46mdm.jpg

46mdu.jpg

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
gemlikli görüşelim bir ara allah kaza bela vermesin şu yandaki ford dolunayın galiba

GemLikLi

Daimi Üye
aynen aynen dolunayın araba :D sendede doblomu var illa denk gelmıstır gemlıkte ya plaka filan versene goruselım sıkıntı yok benı heryerde gorebılırsın yapış peşime :D dikkat et her an yanlıyablırım :D

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
ZT 127 nağmı değer BALCI benim açımdan sorun yok yanlayana sağlarım :D :D yarın çorumdan biri arabayı almaya gelcek eğer almazsa hergün yapışırım pesine :D :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
maşallah ALLAH kaza bela vermesin

yılmaz doblona bi pasta üğstünede cila yaptır renk çok parlayn bi renk

GemLikLi

Daimi Üye
o resımlerın cekıldıgı gun polish yapmıstım ama konustum yaza bı pasta yapıcam on numara olcak ıns :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
güzelbi pasta ardından koruma ve parlatma süper olur

GemLikLi

Daimi Üye
harbıden cok ıhtıyacı varya pasta pasta dıye bagırıyo bı abım var burda ruzgar egzoz varken gece yatagından kaldırdıgım :D arabayla boyna gezcegıne gel pasta yapalım dıyo yaza ıns yapıcaz pastayı :D polişhde aldım yaptık bı sefer daha cok yaptıkca daha ıyı parlıcaktır

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
sen güzel bi pasta ama kesinlikle hareleri yok edin ardından cila ve koruma araban dehşet olur

GemLikLi

Daimi Üye
evvvett buyrun farları boyanan nadir doblolar arasına girdikkk can sana soyledıgım deısıklık buydu :D projeler konusuna yapım asamaları fotolarını atıcam sımdılık boyanmıs halını atıym :D
öncesi
52fnm.jpg

sonrası
52fpj.jpg

52fqv.jpg

52fs7.jpg

arkadaslar kotu olduysa flan yorumları beklıyorum angel takıyodum bozuk cıktı :( cok fena kufr ettım ama yapcak bısey yok sımdılık boyle ıdare edıcem

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi kaça boyattın boya dökülmez ileride dimi

GemLikLi

Daimi Üye
kendımız boyadık kardesım sadece sılıkon ve boya masrafım oldu 10 lıra mat sıyah boya sokulmez heralde