1.9 tdi doblo chip tuning uygulaması ?

bmw

Yeni Üye
Tepki
0
selamlar 1.9 tdi aracıma chip uygulaması yapılırsa kaç hp artar? ve kaç tl tutar teşekkürler.

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
ne dobloda nede fiatta tdi diye bir motor yok. jtd yada multijettir o. (tdi Ww dir)

sorunuza gelince arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

bmw

Yeni Üye
Tepki
0
tdi dediğim dizel işte anlayın..Kendi aracım değil pederin aracı doblo :) pek ilgili değilim oyüzden.. araç multijet 1.9

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
sitede bununla ilgi bir sürü konu var. arama kutusuna yazın ulaşacaksınızdır. muhakkak vardır sizin aracınıza göre birşeyler.

screamforce

Aktif Üye
Tepki
1
aracınız 105 hp 130-135 çok rahat alınabilir katalizör iptalide faydalı olacaktır. bu işte en iyi bilinen mehmet gazihan la görüşebilirsiniz.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
aracınız 105 hp 130-135 çok rahat alınabilir katalizör iptalide faydalı olacaktır. bu işte en iyi bilinen mehmet gazihan la görüşebilirsiniz.
*tup**tup*

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.019
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
www.chiptuning06.com adresinde satılan chiplere bir bakın.

Firma da Alper Bey ile görüşün. Team Doblo dan arıyorum diyin size gereken yardımı sağlaaycaklardır.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Tepki
79
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Hiç tavsiye etmiyorum. Yaklaşık 30.000 km chipli kullandım.En son Birmotta orjinal yazılımını yüklettirdim. Her kim yapıyorsa bu işi artık güvenmiyorum dolayısıyla arabayı tekrar bu kişilere emanet etmektense servisine götürdüm orjinal hali için. Dolayısıyla illa arabayı güçlendirecem diyorsan box al. İstediğin zaman "kendin" çıkarırsın.

1-Bir defa 1.9 lar zaten güçlü araç yaklaşık 130-135 Hp oluyor. Bu güç bu araba için çok fazla ani hızlanmalarda arabanın önü çok oynuyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında ıslak yollarda araba çok tehlikeli bir hal alıyor.
2-Çok sakin kullanmadıkça iddia edildiği gibi yakıt düşmesi söz konusu değil hatta artıyor bile.
3- Yine ani hızlanmalarda özellikle 3-4. viteslerde araba silkeleme yapabiliyor.
4- Yol bilgisayarı yakıt göstergesi en az 1L/100 km eksik gösteriyor.