1.9 jtd vip 2004 stop ediyor

Acill

• Acil cevap

• Acil cevap

• Toplam katılım
    0

Ismailuludag

Yeni Üye
Adı
Ismail
Arkadaslar 2004 model jtd 1.9 aracimi yeni aldim. Radyator delikdi degistirdim. Birde kizdirma lambasi yaniyordu bujilerin alayi degisdi. Iste bunlardan sonra basladi problem.
1. Cekisi dustu
2. Araci vites degistirirken eger seri hareket edersem ariza isigi yaniyor 30 saniye sonra stop ediyor(sakin kullanimda isik yanmiyor,ama duz yolda giderken 5e aldim bugun sakin kullamama rağmen stop etti.
3. Arabam gec calisiyor.bir sefer marsi ceviriyorum olmuyor bazen 2.de bazen 3.de aliyor.
4.egerki kullanimdan dolayi stop ettirirsem hak getire 5 dakka beklemeden calismiyor.

Arabami cok begenerek aldim. Ama bu arizalardan dolayida sogumak uzereyim bi yardim edin neden yapar
Basina gelen oldumu

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@Ismailuludag
Gecmiş olsun ilk defa böyle bir arıza duyuyorum başımada gelmedi arıza ışıgı yanıyorsa muhakkak aıza kaydı vardır bilgisayara baglatın sıkıntı cıkar ortaya

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
geç çalışma kızdırmalar değişmesine rağmen patlak olabilir, ya da bozuk olabilir.arıza yakmaz eskisi gibi..çekiş için turbo ve hortumlarını kontrol ettirin.

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Debimetreyi ve map sensörünü temizlet diğer sensörleri kontrol ettirin.Turbo hortumlarını vs hortumları kontrol ettir. Yakıt sitemi kontrol ettir pompa değerleri enjeksiyon değerlerini. Bilgisayar bağlanıp arıza kaydına bakın enjektör değerleri ve sensörden alınan bilgiye göre diğer rakamları kontrol ettirin. İnşallah sorununuz çözülür.