Doblo 1.6 Doblo marş Yaptığımızda uzun beyaz Duman

Erenkutal

Yeni Üye
Doblo
Adı
Eren Kutal
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Aracta mars yapiyorum sogukken İlk calismada Beyaz Duman Atmaya basliyo durmak bitmiyor ısınana Kadar Duman atiyor dakkalar suruyor. Hatta sogukken bi ara Gezdim sıkistirdim az accayip dumanlar atmaya basladı Egzozdan Araba Sogukken Enjektor vurma sesi var Vuruntulu Çalışıyor devirde oynama yok rolanti sesi Normal degil Bunlarin Hepsinin Sorunu Enjektormüdür

Selçuk55

Aktif Üye
Doblo
Adı
Selçuk
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
Çöl grisi
Enjektorde olabilir sekmanda olabilir km nedir

Selçuk55

Aktif Üye
Doblo
Adı
Selçuk
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
Çöl grisi
Ki
Aracın km si biraz var çok değil ama obd cihazı na bağlamak ve işinin ustadi olan bir ustaya teslim etmek lazım piston sagmanlarida yapabilir bunu ısınınca genişleyen sekmanlar yağı güzel siyiriyor ama sogukken daraldığı için silindir yuvasında boşluk yapabilir iyi bir usta bulun ustaya gitmeden öncede bir kaç rektefeciyle görüşün egerki motor yapılacak derlerse hemen tamam demeyin yapma sekman ile çok güzel sonuçlar alabilirsiniz

Erenkutal

Yeni Üye
Doblo
Adı
Eren Kutal
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Ki

Aracın km si biraz var çok değil ama obd cihazı na bağlamak ve işinin ustadi olan bir ustaya teslim etmek lazım piston sagmanlarida yapabilir bunu ısınınca genişleyen sekmanlar yağı güzel siyiriyor ama sogukken daraldığı için silindir yuvasında boşluk yapabilir iyi bir usta bulun ustaya gitmeden öncede bir kaç rektefeciyle görüşün egerki motor yapılacak derlerse hemen tamam demeyin yapma sekman ile çok güzel sonuçlar alabilirsiniz
Tesekurler