1.4 FİRE açık hava filtresi

bozlakci

Daimi Üye
Tepki
21
bugün aldığım filtreyi hemen üzerindeki filtrenin borusunun ucuna taktım ses alıyorum ama bi sıkıntı olurmu 2 filtre olması peki bu kendi filtresini sökünce ayrı bi boru felan mı çekmek zorundayız dik olarak taksak olmazmı yardım ederseniz sevinirim.

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
benim bildiğim kadarıyla ikiside yerinde duracak ve açık hava filitresini üzerindeki borunun yerine takıcaksın benim bildiğim bu

bozlakci

Daimi Üye
Tepki
21
benim bildiğim kadarıyla ikiside yerinde duracak ve açık hava filitresini üzerindeki borunun yerine takıcaksın benim bildiğim bu

2 filtre olmuş oluyor ozaman berat hem kapalı hem açık bi zararı olurmu?

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
onu bilmiyorum neden olsunki dahada yararı olması lazım bence

bozlakci

Daimi Üye
Tepki
21
araba daha iyi hava çekemez çok yakar gibime geliyo o yüzden çıkardım ordan ama

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bence alakasız araba yine havayı alır ama daha az pislik girer içeri

hsn3414

Daimi Üye
Tepki
9
açık hava filtresini ztn kutudaki filtrenin borusuna takıyosun kutu fiiltren ztn devre dışı kalıyo açık hava filtrenden direk motora gidiyo hava yakıtın ztn artıcak belli bi miktar

bozlakci

Daimi Üye
Tepki
21
açık hava filtresini ztn kutudaki filtrenin borusuna takıyosun kutu fiiltren ztn devre dışı kalıyo açık hava filtrenden direk motora gidiyo hava yakıtın ztn artıcak belli bi miktar

hasan abi şimdi benm firede kapalı filtre takılı durumda kapalı filtreninde dışarı çıkan bi borusu var onun ucuna takıyorum

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
oraya takıcaksın abi zaten başka yer yok

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
geçen gördüm bu mesajı hevesi kırılmasın diye yazmadım dayanamayıp yazıyorum atmosferik motora böyle şeyler olmaz boşuna motorunuzuyormayın.filitrenizi temiz tutun yeter.belki ses değişir ama gitmedikden sonra anlamı yok.

bozlakci

Daimi Üye
Tepki
21
geçen gördüm bu mesajı hevesi kırılmasın diye yazmadım dayanamayıp yazıyorum atmosferik motora böyle şeyler olmaz boşuna motorunuzuyormayın.filitrenizi temiz tutun yeter.belki ses değişir ama gitmedikden sonra anlamı yok.
umut dünyası abi :D

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
umut dünyası abi :D
*tup**tup**tup*

06AH8097

Daimi Üye
Tepki
11
Senin bence zaten amacın ses kardeşim :) Yakıtı çok kafana takmıyosan dursun :)