tüketimi

 1. kardelenkurt

  Boş Viteste Aracın Yakıt Tüketimi

  Araç sahiplerinin en çok merak ettiği konulardan birisi yakıt tüketimidir. Bu bağlamda ilk akla gelen yöntemlerden birisi de her fırsatta aracı boş vitese alarak devam etmek olmuştur. Tabi ki bu algı eskiden belki geçerli idi fakat günümüz teknolojisi ve otomobil firmalarının teknolojiyi...
 2. Seloo

  D4 yakıt tüketimi

  Herkese merhaba Aracım 1.6 premio 6000 km oldu bayramda memlekete (nallıhan) giderken (giden yollarıni iyi bilir) 100 tl mazot aldım 6 kişi valiz felan vardı. Dönüşte gene 6 kişi fakat bagaj ve arka camın önü tavana kadar doluydu 480 km gitti sizce nasıl?
 3. m_ates27

  D2 1.3 Multijet yakit tüketimi

  3 günlük Gaziantep - Yalova arasi seyahat analizi. Gidilen yol mesafesi : 2420 km Alınan Yakıt : 467.00 Tl 100 Km ye yakılan yakıt : 0,192 Kr Arkadaşlar aracımın yakıtı nasıl sızlerınde yorumunu alım bu yakıt bana az fazla geldigini düşünüm Aracın bagajı Araçda bulunan yolcular.
 4. M

  Ortalama Yakıt Tüketimi

  Abilerim bizim doblonun doblo 1.3 motora sahip.Yol bilgisayarı yakıtı 11.4 litre olarak gösteriyor. Bana bu ortalama yakıt tüketimi fazla geldi. Sizce normal mi ? (Fotoğraf atamıyorum yardım ederseniz sevinirim)
Yukarı Alt