TeamDoblo Responsive Sponsor-1

Sitemize Yüklenen Son Resimler

Prefabrik

Her türlü prefabrik ev ihtiyaçlarınızda bir dünya markası haline gelmiş olan Karmod sizlere hazır prefabrik ev seçenekleri ile en iyi hizmeti sunacaktır. Üstün tasarımları ve mükemmel dış görünüşü ile hayalinizdeki eve Karmod kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

Karmod prefabrik evler tek katlı ve çift katlı olarak üretilmektedir. İsteğe göre 50 metrekareden başlayan Karmod evleri 150 metrekareye kadar üretilebilmektedir. Tabi ki bu ölçülerin dışında isteğinize bağlı daha küçük ve daha büyük evlerin üretimi Karmod tarafından gerçekleştirilmektedir. Üretimi yapılan tüm evler doğal hayata uygun kalitede üretildiğinden iklim şartlarına göre uyum sağlamakta ve ısı yalıtımı sayesinde normal bir evin ısındığı tüm ısı sistemleri ile kolayca ısınmaktadır. Soba, elektrikli soba, doğalgaz, kalorifer ve klima gibi tüm ısı kaynakları ile Karmod prefabrik evinizi kolayca ısıtabilirsiniz. Üstün tasarımları ile ve harika tasarımları ile gerek dış ortama karşı mükemmel bir görünüm gerekse mimarlar tarafından hazırlanan projelere dayalı olarak harika bir iç kullanım meydana getirmektedir. Günümüzde birçok kişi ve kuruluş tarafından tercih edilen Karmod prefabrik evleri her türlü özel ve kurumsal kullanıma uygundur. Üstelik Karmod prefabrik ev fiyatları da normal bir evle kıyaslandığında çok ekonomiktir. Size hem normal bir evden tüm beklentilerinizi karşılayan ve hem de bunu gayet ekonomik olarak sunan Karmod prefabrik ev fiyatları ortalama olarak 100 m2’lik bir ev için 25 000 TL gibi bir ücrettir. Bu ücret kişinin talebine göre değişiklik göstermektedir.

Sayfayı Paylaş

 • TeamDoblo

  Binlerce Fiat Doblo üyesi ve sosyal paylaşım platformunda sayıları 67.000'e varan hayran kitlesi ile kendi branşında liderliğe oturan Team Doblo şimdi daha da dolu. 2009'dan bu yana sanal alemde yerini alan platform artık tam anlamıyla mobil uyumlu bir şekilde hizmet vermektedir. Team Doblo tescilli bir markadır. Fiat Doblo kullanıcılarını forum sitemize bekliyor ve sınırsız bilgi kaynağından faydalanmalarını diliyoruz.
 • Yasal Uyarı

  5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesine göre yer sağlayıcı olarak hizmet veren Team Doblo web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden; tüm üyeler yaptıkları paylaşımlar ile 3. şahıslar ve gruplarla kurdukları diyaloglardan kendileri sorumludurlar... Üyelerin tutumlarından meydana gelecek hukuki sonuçlardan Team Doblonun kurumsal olarak sorumluluğunun olmayacağı hususu kamuoyuna duyurulur. Site Haritası
 • İletişim Bilgilerimiz

  Diğer otomobillerden pek çok açıdan avantajlı olan Fiat Doblo’nun bu kadar çok sevilmesi, kullanıcılarının tanışması, kaynaşması ve bilgi alışverişinde bulunması amacıyla açılan bu forum binlerce kişiye ulaştı.

  Ankara/Türkiye Tel:+90-507 9510606

  bilgi@teamdoblo.com
  İletişim Formu