TeamDoblo Responsive Sponsor-1

Sitemize Yüklenen Son Resimler

Konteyner Modelleri

Yaşam alanlarındaki güvenlik ve konforun ön plana çıktığı satılık konteyner modelleri tercihlerinde en önemli unsur ister ev, ister ofis isterse şantiye ortamlarında olsun ürünün sağlayacağı fayda ve memnuniyettir.

Uzun ömürlü yapı sınıfında ileri teknoloji ile üretilen ısıtma ve soğutmada yüksek enerji tasarrufu sağlayan izolasyon özelliği ile Karmod yeni nesil yaşam üniteleri maksimum memnuniyet arayanların önde gelen tercihi. Vidalı sistem yapı özelliği ürünün kolay nakliye ve kurulumla beraber defalarca deforme olmadan farklı alanlarda kullanılabilmesine imkan verir.

Kamod Yeni Nesil yaşam alanların öne çıkan üstün özelliklerinden bir sandwich panel duvar ve çatı panelleridir. Geçmeli özellikteki bu paneller kolay kurulum sağlarken diğer yandan uluslararası standartlarda yüksek ısı izolasyonuna sahiptir.

Zinde mekanları ile şantiye ortamlarında ofisten yatakhaneye tercih edildiği gibi son yıllarda konfor içeren zarif mekanlarıyla konut ihtiyaçlarında konteyner evler de önemli bir alternatif oluşturmaktadır. Yapı modüler özelliği ile ülkemizde bir çok bölgede yapı ruhsatına ihtiyaç duymamaktadır. Demonte sistemin getirdiği avantajla 21 metrekareden başlayan üniteler yan yana veya üç kata kadar çok katlı izolasyonlu olarak montelenerek birleşimli özellikte son derece geniş mekanlar oluşturulabilmektedir.

PVC ısı camlı pencere sistemi, amerikan panel iç kapı sistemleri yapı içinde dıştan yürüyen güvenli elektrik kablo kanalları, mutfağı, temiz ve atık su tesisatı ile her detayıyla kullanıma hazır sevk edilen Karmod yeni nesil yaşam ünitelerinde bir evden beklediğiniz her türlü konfor mevcut.

Ev konteyner fiyatları müşteri tercihlerine göre opsiyonel olarak özel çatı sistemi uygulanmaktadır. Güvenlik için ana giriş kapısı çelik kapı kullanılan konutlarımızda arzu edildiğinde ferforje korkuluk Karmod tarafından projelendirilip monte edilmektedir.

Konuta özel model ve tasarımda son derece ergonomik tasarımların yer aldığı demonte yeni nesil ev modellerimiz için satış ofislerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş

 • TeamDoblo

  Binlerce Fiat Doblo üyesi ve sosyal paylaşım platformunda sayıları 67.000'e varan hayran kitlesi ile kendi branşında liderliğe oturan Team Doblo şimdi daha da dolu. 2009'dan bu yana sanal alemde yerini alan platform artık tam anlamıyla mobil uyumlu bir şekilde hizmet vermektedir. Team Doblo tescilli bir markadır. Fiat Doblo kullanıcılarını forum sitemize bekliyor ve sınırsız bilgi kaynağından faydalanmalarını diliyoruz.
 • Yasal Uyarı

  5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesine göre yer sağlayıcı olarak hizmet veren Team Doblo web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden; tüm üyeler yaptıkları paylaşımlar ile 3. şahıslar ve gruplarla kurdukları diyaloglardan kendileri sorumludurlar... Üyelerin tutumlarından meydana gelecek hukuki sonuçlardan Team Doblonun kurumsal olarak sorumluluğunun olmayacağı hususu kamuoyuna duyurulur. Site Haritası
 • İletişim Bilgilerimiz

  Diğer otomobillerden pek çok açıdan avantajlı olan Fiat Doblo’nun bu kadar çok sevilmesi, kullanıcılarının tanışması, kaynaşması ve bilgi alışverişinde bulunması amacıyla açılan bu forum binlerce kişiye ulaştı.

  Ankara/Türkiye Tel:+90-507 9510606

  bilgi@teamdoblo.com
  İletişim Formu