TeamDoblo Responsive Sponsor-1

Sitemize Yüklenen Son Resimler

KARMOD KABİN

KARMOD KABİN

Kabin ve prefabrik yapı alanında sektörün öncü firması olan Karmod kabin her türlü yeni yaşam alanlarınızın oluşturulmasında sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaktadır. Özellikle güvenlik kabini alanında ülkemizde ve dünyanın şimdilik 70 ülkesinde hizmet veren şirketimiz ürettiği ürünlerin montaj işlemlerini de kendisi yapmaktadır.

Dünyanın dört bir yanında yedi kıta üzerinde satışlarını sürdüren ve birçok sosyal tesis ve projelerin oluşturulmasında Karmod ürünleri tercih edilmektedir. Yaptığı işlerle büyük bir referans kitlesine sahip olan şirketimiz dünya çapında tamamladığı 500 büyük proje ile sektörde büyük bir başarıya imza atmış bulunmaktadır.

Şirketimiz ürünlerinin bu denli fazla tutulması ve tercih edilmesinin sahip olduğumuz AR-GE ekibi tarafından geliştirilen mükemmel kalite ve tasarım ürünlerine borçludur. Ürünlerimiz poliüretan madde ile desteklendiği için yılın tamamında dört mevsim kullanıma uygun ürünlerdir. Mükemmel bir yalıtım kalitesine sahip olan ürünlerimiz hem tüm ihtiyaçlarınıza en mükemmel şekilde cevap verecek hem de içerisinde yaşayan insanların sağlıklarını da güvence altına almış olacaktır.

Özel uygulanan tekniklerle yapılan fırınlama ve boyama işlemleriyle hiçbir şekilde boya kokusunun meydana gelmemesi kabin ortamında aranan en büyük özelliklerdendir. Bu bağlamda şirketimiz en kullanılabilir ve sağlıklı güvenlik kabini ve polyester kabin sistemlerini hizmetinize sunmaktadır.

Karmod kabin ihtiyaç duyduğunuz her zaman ve zeminde sizlere yeni yaşam alanlarını en kullanılabilir ve en kaliteli şekli ile sunmaktadır.

Sayfayı Paylaş

 • TeamDoblo

  Binlerce Fiat Doblo üyesi ve sosyal paylaşım platformunda sayıları 67.000'e varan hayran kitlesi ile kendi branşında liderliğe oturan Team Doblo şimdi daha da dolu. 2009'dan bu yana sanal alemde yerini alan platform artık tam anlamıyla mobil uyumlu bir şekilde hizmet vermektedir. Team Doblo tescilli bir markadır. Fiat Doblo kullanıcılarını forum sitemize bekliyor ve sınırsız bilgi kaynağından faydalanmalarını diliyoruz.
 • Yasal Uyarı

  5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesine göre yer sağlayıcı olarak hizmet veren Team Doblo web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden; tüm üyeler yaptıkları paylaşımlar ile 3. şahıslar ve gruplarla kurdukları diyaloglardan kendileri sorumludurlar... Üyelerin tutumlarından meydana gelecek hukuki sonuçlardan Team Doblonun kurumsal olarak sorumluluğunun olmayacağı hususu kamuoyuna duyurulur. Site Haritası
 • İletişim Bilgilerimiz

  Diğer otomobillerden pek çok açıdan avantajlı olan Fiat Doblo’nun bu kadar çok sevilmesi, kullanıcılarının tanışması, kaynaşması ve bilgi alışverişinde bulunması amacıyla açılan bu forum binlerce kişiye ulaştı.

  Ankara/Türkiye Tel:+90-507 9510606

  bilgi@teamdoblo.com
  İletişim Formu