TeamDoblo Responsive Sponsor-1

Sitemize Yüklenen Son Resimler

Bayi Hosting

Çoğu kişinin birbirine karıştırdığı aslında doğrusunun Bayi Hosting ile Reseller Hosting'in aynı olduğudur. Reseller hostingler genelde ticari amaçlar için kullanılır. Bayilik aldığını firmadan bayilik yoluyla host satacaksınız. Bu mantıkla düşünün. Mesela firma size bayilik içerisinde 10 adet host verdi. Siz istediğiniz 10 adet domaini bu hostlara tanımlayabilirsiniz. Hostun bütün trafik, disk boyutu gibi ayarlarını siz belirlersiniz. 5 ve üstü site sahibi olan insanlar için bayilik çok sağlıklı bir tercihtir. Web tasarım işi yapanlar veya bir çok site sahibi olan insanlar bütün internet sitelerini tek bir merkez yardımıyla limitlere bölebilir. Bayilik alırken nasıl normal bir hosting alıyorsanız aynı şekilde onun gibi dikkat etmelisiniz. Çok fazla bir fark yoktur. Sadece ek olarak aldığınız bayiliğin kaç adet domain barındırabileceğini öğrenmeniz gerekmektedir. Bayiliklerde trafikte önemli bir unsurdur. Çünkü bazı hosting satış firmaları yüksek miktarda domain kullanım hakkı veriyor fakat trafik miktarını düşük bırakıyorlar. Bu seferde kullanıcılar trafik sınırını geçtiklerinden şikayetçi olabilirler.

Sayfayı Paylaş

 • TeamDoblo

  Binlerce Fiat Doblo üyesi ve sosyal paylaşım platformunda sayıları 67.000'e varan hayran kitlesi ile kendi branşında liderliğe oturan Team Doblo şimdi daha da dolu. 2009'dan bu yana sanal alemde yerini alan platform artık tam anlamıyla mobil uyumlu bir şekilde hizmet vermektedir. Team Doblo tescilli bir markadır. Fiat Doblo kullanıcılarını forum sitemize bekliyor ve sınırsız bilgi kaynağından faydalanmalarını diliyoruz.
 • Yasal Uyarı

  5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesine göre yer sağlayıcı olarak hizmet veren Team Doblo web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden; tüm üyeler yaptıkları paylaşımlar ile 3. şahıslar ve gruplarla kurdukları diyaloglardan kendileri sorumludurlar... Üyelerin tutumlarından meydana gelecek hukuki sonuçlardan Team Doblonun kurumsal olarak sorumluluğunun olmayacağı hususu kamuoyuna duyurulur. Site Haritası
 • İletişim Bilgilerimiz

  Diğer otomobillerden pek çok açıdan avantajlı olan Fiat Doblo’nun bu kadar çok sevilmesi, kullanıcılarının tanışması, kaynaşması ve bilgi alışverişinde bulunması amacıyla açılan bu forum binlerce kişiye ulaştı.

  Ankara/Türkiye Tel:+90-507 9510606

  bilgi@teamdoblo.com
  İletişim Formu