TeamDoblo Responsive Sponsor-1

Sitemize Yüklenen Son Resimler

Akıllı telefon, internet ve 444ingilizce.com

Akıllı telefon, internet ve 444ingilizce.com


Yıllar yılı teknolojinin gelişeceği ve insanların bunun nimetlerinden faydalanacağını televizyondan izledik. Öyle ki bazı şeyler çok anlamsız geliyor, hayallerde bile canlandırılamıyordu. Camlara dokunan insanlar, bu camlar üzerinde sürekli değişen yazılar ve parmaklarla yönlendirilen bilgisayarları hatırlamayanınız yoktur. O dönemde bunlar çok anlamsız ve ingilizce ulaşılamaz gelse de şimdiki gördüklerimiz bizi "daha neler neler yapılacak acaba" şeklinde düşüncelere sevk ediyor. ingilizce konuşma kursları bu düşünceleri bir nebze olsun geride bırakabiliyor.

Teknolojik gelişmeler her alanda kendisini göstermeye başladığından beri birçok şey değişiyor. Tıpkı sağlık ve iletişim gibi eğitim de bu değişimi yaşayanlardan. Öyle ki insanlar eğitim almak için evlerinden çıkmak zahmetini bile göstermemeye başladılar. Tabi bu durumun evde oturup yalnızca kitap okuma şeklinde gerçkeleşmediğini de belirtelim. Artık bir hedefe ulaşmak için işin içine interneti katmak mecburiyeti insanların zihinlerine yerleşmiş görünüyor. Durum böyle olunca İngilizce öğrenmek için de teknolojik nimetlerden faydalanmak zorundayız. Bu düşünce ile yola çıkan kişiler artık klasik kurslar yerine internetten ingilizce öğreniyorum sloganını benimsemiş durumdalar. Bunlardan biri de çok yakın bir arkadaşım.

Kendisinde son zamanlar gördüğüm gelişme ve ingilizce konuşurken yaşadığı rahatlıkla ilgili soru sorduğumda, teknolojinin nimetlerinden yararlandığını söyledi. Gün içerisinde akıllı telefonune yüklediği yardımcı programlar aracılığı ile işe gidip gelirken ingilizce kelimeler öğrendiğini ve kayıt olduğu http://www.444ingilizce.com/ sitesi üzerinden de günlük olarak özel ingilizce dersleri aldığını söyledi. Anlattığına göre yaptığı kelime egzersizleri sayesinde kelime haznesinde gelişme olduğunu ve artık hangi kelime buraya gelecek şeklinde bir sorun yaşamadığını belirtti. Ayrıca skype programı üzerinden aldığı özel dersler sayesinde de konuşma pratiğinin, daha önce katıldığı ingilizce konuşma kursları ve toplantılardan daha da geliştiğini belirtti. Yazının başında da belirttiğimiz gibi teknoloji her ne kadar insanları korkutsa da doğru kullanıldığında etkisi de yadsınamaz bir gerçek.

Sayfayı Paylaş

 • TeamDoblo

  Binlerce Fiat Doblo üyesi ve sosyal paylaşım platformunda sayıları 67.000'e varan hayran kitlesi ile kendi branşında liderliğe oturan Team Doblo şimdi daha da dolu. 2009'dan bu yana sanal alemde yerini alan platform artık tam anlamıyla mobil uyumlu bir şekilde hizmet vermektedir. Team Doblo tescilli bir markadır. Fiat Doblo kullanıcılarını forum sitemize bekliyor ve sınırsız bilgi kaynağından faydalanmalarını diliyoruz.
 • Yasal Uyarı

  5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesine göre yer sağlayıcı olarak hizmet veren Team Doblo web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden; tüm üyeler yaptıkları paylaşımlar ile 3. şahıslar ve gruplarla kurdukları diyaloglardan kendileri sorumludurlar... Üyelerin tutumlarından meydana gelecek hukuki sonuçlardan Team Doblonun kurumsal olarak sorumluluğunun olmayacağı hususu kamuoyuna duyurulur. Site Haritası
 • İletişim Bilgilerimiz

  Diğer otomobillerden pek çok açıdan avantajlı olan Fiat Doblo’nun bu kadar çok sevilmesi, kullanıcılarının tanışması, kaynaşması ve bilgi alışverişinde bulunması amacıyla açılan bu forum binlerce kişiye ulaştı.

  Ankara/Türkiye Tel:+90-507 9510606

  bilgi@teamdoblo.com
  İletişim Formu