Yetkili Servisler Bakım Ile Ilgili

Cengaverr

Aktif Üye
Adı
Yusuf
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
@doblo3535
Bence de.
Çok hassas düşünen arkadaşlarımız olabilir. Saygı duyarım. Onlar bence direkt servise gitsinler. Çünkü akıllarında hep bir soru işareti kalır. Aceba??? Diye.
Şuna benzetiyorum. Devlet hastanesinde de uzman doctor bakıyor özel hastanede de. Ikisi de uzman hekim. Nezle grip gibi hastalıklar için çok para vermeye gerek yok. Çok özel bir hastalık olur. O zaman profesörü gerekebilir.

Cengaverr

Aktif Üye
Adı
Yusuf
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
@DobLoPremio
Senin aradığın cevap değil belki ama fikrimizi paylaştık. Saygılar kardeşim.

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
Saygı Duyuyorum Kesinlikle Tüm Yorumlarınıza Herkesin Şahsi Görüşleri :) Teşekkürler Herkese

Emir12

Daimi Üye
Adı
Sedat
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2016
Garantinin bence iki artısı var: 1- Parca garantisi. Bozulan bir parçaya para vermek zorunda kalmıyorsunuz. 2- Arabadan çok anlamıyorsanız onlar sizin için tüm bakımları yapıyorlar. Böylelikle bir sonraki bakıma kadar bir sıkıntı olmuyor. Servis elemanları da sürekli aynı araçlarla çalıştıkları için daha uzman oluyorlar.

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
@Emir12

Parça garantisi en önemlisi zaten senin bozamayacağın parçalar bozulursa ekstradan para vermezsin yada herhangi bir hata durumda servis ücretsiz o parçayı yenileyecektir , bakım yapmayı evimde yine yaparım benim mevzum kayıtlara işlensin ama yağımı kendim götüreyimdi :D

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
Ankara da bakıma gittim ve 900 TL istenen bakimi 480 tlye yaptırdım en ucuz bir servis var sadece bilginize

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

ms2947

Azimli Üye
Adı
MEHMET
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Merhaba Arkadaşlar , Bugün Mahmutbey Erkayda fren diskleri , amortisörler , balatalar , şanzıman alt takozu değişimi , ön taraflardaki takozların değişimi için 1300 Tl ödedim.Sizce çok mu rakam ? Sanayide 800 TL civarına çıkabilirdim ama sanayiye gidiyorum adama diyorum direksiyonu çevirince ses geliyor o da diyor ki git rot balansçıya söyle o gerekli parçaları versin diyor , zoruma gidiyor sanayi de ki adamın bana böyle ukala konuşmaları.Aracın sorunu rot balans da değil ki zaten. Bir kere de arka bagaj kapağının butonu bozuldu.Tamiri yapıldı. Arka koltuğa bir baktım taban izi.Adam ayağıyla basıyor koltuğa.Bu adamların benden para kazanması zoruma gitti.Ben de özel servise gittim.Parçalar 800 TL , işçilik 500 TL ye geldi.Aracı iç - dış yıkayıp veriyorlar. Jant - lstik temizleme seti verdiler.İçinde yağmur suyu kaydırıcı da var . Klima temizliği içinde bir ürün verdiler.Polen değişiminde kullanırsın dediler.Özel servisteki ilgi alaka beni memnun etti ama fiyat fazla gibi geldi.

alagözoglu

Yeni Üye
Adı
Ali
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Araç Yılı
2012
@doblo3535

Aynı sorunu bende yeni aldığım d2 de yaşadım servise gittim öncelikle yol bilgisayarını Türkçeye çeviremeyeceğimizi anlattılar ama Türkiye ye araç satarlar sonra da 100 bin Km bakımı yaptırmak istediğimi fiyat ne olur diye sordum dediler 1200 TL güzel para bende kolay kazanmadığımı anlattım ve ivedik de 200 TL herşeyi hallettim Biraz sitem içerikli oldu ama her kelimem de haklı olduğumu ve arkasında durduğumu belirtmek isterim firma adı bende saklı herkez nasibini yer