yeni fiat doblo premio testi

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
YASIN tarafından yazılan metin:
Arkdaşlar yeni doblo konfor olarak güzel,hoşta kronik arızaları var arka kapı ile ön kapının birbirine çarpması , anahtardan cam açma kapama özelliğinin çalışmaması , yol bilgisyarındaki bazı bilgilerin yanlışolması örneğin menzil 32km gösterirken 20 km sonra hala 32 km menzil göstermesi ayıca ön tamponun altındaki korumanın yada adı herneyse siyah plastiğin yere çok yakın olduğu için en ufak tümseklerde yere değmesi ve o çıkan ses adamı gıcık ediyo , BİRDE ARKAYA BİRİ OTURDUĞU ZAMAN ÇIKARKEN KAPIYI AÇMAK İÇİN UĞRAŞMALARI BENİ ACAYIP SİNİR EDİYO. YENİ CADDY-BERLİNGO-TEPEE DE BU TÜR KRONİK ARIZA DUYMADIM BU ANLATTIKLARIM EMİN OLİNKİ BÜTÜN YENİ DOBLOLARDA MEVCUTTUR. ARAÇ YENİ DOBLO 1.3 PREMİO 2011 YORUM SİZİN.

caddy i çok kullanmadım ama transporterden payımı aldım,80.000 km de volan eğriltti 1250 tl(94 model doğanım var 155000 km de daha volanına anahtar değmedi.),ön takım ses yapmaya başladımı tamiri çok pahalı alt tabla komple değişmeden kesilmiyor,torpido gözü kapağını açan kilit çok kolay bozuluyor,bozuldumu tamiri yok,torpido komple değişiyor 400 tl.

gelelim senin peogeot'a:eek: da 80.000 km de koyveriyor.hertaraftan ses geliyor,turbo 50.000 km yi gördümü kaçırmaya başlıyor,intercooler problemli,80.000 de katalitik konvektör arıza veriyor,tamiri yok değişiecek!

berlingo aynı tekrar saymama gerek yok.

kapı hatasını bi küçük ayarla halledebilirsin.servise gitmen yeterli.kapısı en kolay açılan araba bizim doblo ama bizim milletimiz kapı açma kolunu bacağının hizaında aramaya alışmış ford minibüsten,doğandan,brodway den.oyüzden zamanla alışır rahat ol.kos koca mandalı görmeyendemi suç yoksa arabadamı?hemde mandal gözüne girecek.

yol bilgisayarına gelince o senin sürüşüne göre sürekli anlık yakıt tüketimine göre kalan yakıtın ne kadar kilmetrede biteceğini hesaplar.deligibi basarken 10 km gösterir,20 km sonra ayağını alırsın gazdan 30 km gösterir,anlık yakıt tüketimindeki değişimle alakalı.bir arıza değil.

tampon altındaki kauçuk şeride gelince:doblo classic yeni doblodan daha yüksek ama yeri geldimi bizim kauçuk şeritlerde sürtüyor yere.zaten adam onu yere sürtsün tamponu kurtarsun,birde karlı yollarda kar yüksekliği tampon seviyesini geçerse soğuk kar sıcak kartere vurup karteri çatlatmasın diye koymuş.

o uzaktan kumanda davasına dikkat etmedim ama bizm arkadaşlardan biri onun bi inceliği olduğunu daha önce yazmıştı konu hakkında bilgisi var gelince açıklar.

YASIN

Azimli Üye
TAMPON ALTINDAKİ ŞERİT EN UFAK KASİSTE DEYDİĞİ İÇİNKIRILDI VE Bİ TARAFI HAİFİF SARKIYO BU KÖTÜ Bİ GÖRÜNTÜ AYRICA MADEM KORUMA YAPICAKSIN BİRAZ KISA YAPKİ HER KASİSDE DEĞMESİN. 2. Sİ KAPI OLAYI ARKA SÜRGÜLÜ KAPI ÖN KAPININ ÜSTÜNE ÇARPIYO SIFIR ARAÇTA DAHİ AYNI ŞEKİLDE BOYA KALKMIŞ VAZİYETTE, 3. SÜDE UZAKTAN KUMANDA CAM OLAYINDA. 2. VE 3. MADDELER FİAT KRONİK SORUNU KABUL ETMİŞ DURUMDA ZATEN BÖYLEKEN SAVUNMASI BNCE OLAMAZ.

BUNLARI GEÇTİM ARACI ALDIKTAN SONRA ŞU DİKKATİMİ ÇEKTİ KAPORTA TENİKE GİBİ AYNEN ÖZELLİKLE YAN TARAF. TOP DAHİ ÇARPSA İÇİNE GÖÇÜCEK 35.000 TL VERİPTE TENİKE GİBİ OLMASI CAN SIKICI.

ARAÇ 9.000 DE ŞİMDİKİ AKLIM OLSA SIRF TENİKELİĞİNDEN DOLAYI BERLİNGOYU DÜŞÜNRDÜM 110PS

YENİ DOBLO KULLANAN BİRİ OLRAK.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
berlingonun kaportası çok mu farklı?bi fotoğrafta kullandığım araçların hepsini toplayacam.ibret olsun diye!hepsinin o kronik dediğin sorunlarını bi yazarım forum kilitlenir.

kaporta olayın bi türlü aşamadı bu bizim millet zannediyorki kaza olunca kaporta sacının kalınlığı beni kurtaracak!alakası yok.aracın şase iskeleti neyse odur!dışındaki sacın görüntü dışında bi fonksiyonu yok.meganın çamurlukları komple plastik ne yapalım şimdi?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
vallahi bende fiat gibi sorunsuz araba görmedim şuan binekte neredeyse hiç bir dize 700,000km göremiyor hatta serviste şuan enfzla 1,100,000km gördüklerini söylüyorlar

fiata sağlamlığı ve sorunsuzluğundan dolayı teşekkürler

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
hemşerim bizim arabalar avrupadan ithal gelse,üstüne bi araba fiyatı gümrük binse.fiyatı 50.000 liraya vursa bak o zaman kimse kılı tüyü hesaplıyomu?

yahu tamam bazı ufak tefek sorunlar olabilir.bak başka bi konuyada yazdım adamın sıfır otomatik audi A6 sı daha ilk seyahatte elmadağda şanzıman dağıtıyor.hemde otomatik.kimsenin haberi yok.neden?çünkü araba 70.000 euro.70.000 euroluk araba hatalı olabilirmi hiç?ama bu fabrikasyon hata var bu arabalarda çıkabiliyor.

toyota dünyanın en sorunsuz arabalarındandır,yeni corollaların kronik torpido problemi var.20 bin dedimi başlıyor ses yapmaya,çözümüde yok!sök tak,20 bin sonra yine aynı!

honda dünya kadar arabasını servise geri çağırdı.hemde fren gibi hayati bi aksamdan kaynaklanan bir sorundan.kapıdan bacadan değil ha!hem sizin gibi kapıyı açıp kaparken değil kaza yapıp farketti adamlar.

ya bu ülkede en çok tutulan arabalardan bir reno kangodur.120 binde motoru biter!konserve kutusuna tekerlek takıp gitsen daha sessiz gidee kangodan.ama kimse kangoya toz kondurmaz ben anlamıyorum?hava yastıkları arızalı.

ben yazarım bu mesaja sığmaz!sonuçta bu arabalar Allah yapısı değil,kul yapısı!çıkar ufak tefek aksaklıklar düzeltilir.ama çok abartmaya gerek yok!

benim karşı olduğum anlatılan hatalar çok ölümcül hatalarmış gibi anlatılıyor.ben ona karşıyım.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
vallahi bende fiat gibi sorunsuz araba görmedim şuan binekte neredeyse hiç bir dize 700,000km göremiyor hatta serviste şuan enfzla 1,100,000km gördüklerini söylüyorlar

fiata sağlamlığı ve sorunsuzluğundan dolayı teşekkürler
1.100.100 km mi izninizle yuhhhhhh diyorum valla helal olsun fiat a kesin o kadar km yi albea yapmışdır :D :D

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
1.100.000 i kaldıralım arkadaşlar,rencide etmeyin diğer markaları! :D :D :D puahahaaa :D :D :D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
RAPTOR tarafından yazılan metin:
1.100.000 i kaldıralım arkadaşlar,rencide etmeyin diğer markaları! :D :D :D puahahaaa :D :D :D
:D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
can evet araba albea 1,3 multijet adam arabayı bakım için getirmiş ve hala motor yapılmamış servistekiler bile şaşırmış ben gözümle 700,000kmde albea 1,3 gördüm motor yapılmamış vallahi fiat a helal olsun

şimdide fiatın yeni twinair motoru PAUL PİETSCH ödülünü almış ama hakikaten teknik olarak süper turbo beslemeli 85 hp 875 cc 2 silindirli ve 145 nm torka sahip karbondioksit salınımı sadece 95 g/km karbondioksit oranı çevre dostu harika bi motor

bugünkü aldğım otomobil dergisinde gördüm haberi

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
yaaa yinemi ödül yaaaa....üffff....çok sıkıldım! :D :D :D :D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
yaaa yinemi ödül yaaaa....üffff....çok sıkıldım! :D :D :D :D
:D :D

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
can eski ödülleri turuncu beyaz boyayalım trafik dubası yaparız,arasında slallom yaparız.spor olur! :D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
can eski ödülleri turuncu beyaz boyayalım trafik dubası yaparız,arasında slallom yaparız.spor olur! :D
olur abi sen nasıl istersen :D :D :D

anka2556

Onursal Üye
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Lojistik uzmanı
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Gri
1.500.000 km yapan isuzu canter motorlar varken , fiat'ın biraz daha ekmek yemesi lazım.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
1.500.000 km yapan isuzu canter motorlar varken , fiat'ın biraz daha ekmek yemesi lazım.

abi fiatı motorları kesinlikle en sağlam motorlardandır fiat o ekmekleri çok tan yedi binekte multijet gibi sorunsuz bi motor yok

kursatakc

Daimi Üye
burda fiatı tartışmak bile hata bırakın diğer markalar kendi dülldüllerini tartışsın:):):):):):):):):)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
fiat yapar....diger markalar akar...sozun ozu bu...l*tup*

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı