Yeni Ehliyetler

bedbaht155

Daimi Üye
Adı
HAKKI
Arkadaşlar aile hekimleri ihtiyaç duymaları, sorun olduğuna karar verdikleri branşlar ile ilgili hastaneye gönderiyorlar. Yani bir aile hekimi kanaat getirebiliyorsa e ve d sınıfı için bile rapor verebiliyor.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
iyi çok güzelmiş oda

bedbaht155

Daimi Üye
Adı
HAKKI
Özel poliklinik yada hastaneleri anlarım ama devlet hastanelerinin bu işten para alması çok saçma...

ali1

Daimi Üye
Doblo
Adı
ali nusret
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Bej
hepinize iyi aksamlar dostlar yeni ehliyet için pazartesi müracatımı yaptım. hiç bir zorlukla karşılaşmadım. biyometrik fotoğrafı işinin ehli bir fotoğraçıda çektirin. uşak ta görevli memurların fotoğrafa önem verdiklerini gördüm. sağlık raporu her hangi bir rahatsızlığınız yoksa aile hekimlerinden alına biliyor. ben kendi aile hekimimden aldım ücret ödemiyorsunuz . banka dekontunda kesinlikle tahsil edilmiştir kasesi arıyorlar. bu evraklarla gittiğinizde 5 dakida işlemler bitiyor. parmak izini orada görevli aldı. 15 gün geçerli geçici ehliyet belgesi verdiler. bizim burda sıra yoktu gayet rahattı. her halde millet olarak son günleri beklemeyi sevdiğimizden şu sıralar gayet müsait. hepinize kolay gelsin.