Yardım Yardım

Can Aynacı

Yeni Üye
Adı
Can Aynacı
Kan Grubu
0 -
Meslek
öğrenci
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
siyah
Selamun Aleyküm Ordunun Fatsa İlçesinden Yazıyorum lise öğrencisiyim 2007 model doblomuz var ucuz coiloverlar sekme yaptığı için arabanın direklerini çatlatıyormuş ben de araştırdım başaran marka coiloverlarda bu sorun yaşanmıyormuş ben de öğrenci olduğum için başaran marka sıfır coilover alıcak param yok o yüzden 2. el başaran marka coilover arıyorum ama bulamadım lütfen bana yardımcı olur musunuz ?????
[TBODY] [/TBODY]

Ethem

ESKİŞEHİR YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
Ethem GÜN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
granit gri
Lise dönemi heves dönemidir. Bende o zamanlar öyleydim. Evet sert olanlar kulelere zarar verir. Yay kestirme işlemide dahil. Mesela spor amortisorlerde var yumuşak olanlarından da bulabilirsin kardeşim. Başaran marka coiller ıyidir tavsiye ederim. Ama ilk önce babanin rizasini alman gerek. Kafana göre basıp kaldiramazsın aracı. Facebookta ki sayfamızda da konuyu alabilirsin veya @F.Caner yönetici abin yardımcı olabilir sana

Can Aynacı

Yeni Üye
Adı
Can Aynacı
Kan Grubu
0 -
Meslek
öğrenci
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
siyah
ehliyetim var yeni aldım babam da yaşlı olduğu için arabayla işi olmuyo araba genellikle bende o yüzden istediğimi özgürce yapabiliyorum sorun yok sadece ben burda yardım istedim soruşturdum ama bulamadım belki burdaki üyelerde vardır herkezin işi görülmüş olur diye düşündüm yani doblomu ne satarım ne de bu sevdadan vaz geçerim ztn öyle bişi olcak olsa arabanın peşinde gece gündüz dönmezdim uğraşmazdım çok yakında görüceksiniz ki sizde şahane bi doblo yapacağım Allahın izniyne hayırlı ramazanlar ...