yakıt ışığı

FireExit

Onursal Üye
Chirmicty tarafından yazılan metin:
bakiergul tarafından yazılan metin:
gezgineri tarafından yazılan metin:
benim arabanın lanba yandıktan sonra 150 km diyor

Sevgili kardesim sizin aracinizin yakit ibresi ya bozuk yada sizin hesabiniz yanlis.....150 km mumkunati yok gitmez......*rofl*

şamandıra ayarı bozuk olabilirmi abi sanki şamandıra ayarıyla oynayıp ışık yandıktan sonraki kalan mazotu ayarlıyabiliyorsun diye duymuştum diye hatırlıyorum yada sallamıştır birisi :D

En baba 70 km... Ama ben iki kez gördüm ışığı... ilki alırken... ikincisi menzil denemesi yaptım... ışıktan sora 30 km yaptım kırmızının yarısına geldi... Dayanamadım doldurdum... Menzilde 60 km yazıyordu...

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
FireExit tarafından yazılan metin:
Zaten 50 km den sonra yazmıyor...

ben çıtayı sonuna kadar dayadım ama stop etmedi :D:D:D:D:D

FireExit

Onursal Üye
Hiç sevmem kanka... illa alırım... param yoksa 20 tl alırım yinede söndürürüm o ışığı... :)

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
FireExit tarafından yazılan metin:
Hiç sevmem kanka... illa alırım... param yoksa 20 tl alırım yinede söndürürüm o ışığı... :)

diken üstünde gidiyo insan :D

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
aga şahitlerim var!ankaradan son iki kademe ile çıktım, elmadağda (tepede) lamba yandı...100 civarı gidiyordum...hızı düşürdüm,arabayı sabit 85 e bağladım...sungurlu ocaklı opet/dinlenme tesislerine girerken menzil 93 km gösteriyordu.fulledim devam...normalde o kadar beklemezdim ama arada opet bulamadım.

olum bi gün istanbul buluşmasına gelirsem trabzondan istanbula bir depo mazotla gelecem,çeyrek depoyuda arttıracam...!opet fişlerinide saklayacam.aradaki km ve puan farkından hesap ortada olacak!resminide siteye koyacam!ticari alemine ibret olsun diye sitenin baş köşesine asacam!

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Yuru beeeeeeee raptor ustammmmmmmmmm

FireExit

Onursal Üye
RAPTOR tarafından yazılan metin:
aga şahitlerim var!ankaradan son iki kademe ile çıktım, elmadağda (tepede) lamba yandı...100 civarı gidiyordum...hızı düşürdüm,arabayı sabit 85 e bağladım...sungurlu ocaklı opet/dinlenme tesislerine girerken menzil 93 km gösteriyordu.fulledim devam...normalde o kadar beklemezdim ama arada opet bulamadım.

olum bi gün istanbul buluşmasına gelirsem trabzondan istanbula bir depo mazotla gelecem,çeyrek depoyuda arttıracam...!opet fişlerinide saklayacam.aradaki km ve puan farkından hesap ortada olacak!resminide siteye koyacam!ticari alemine ibret olsun diye sitenin baş köşesine asacam!

Abi valla İstanbul'dan çıktım... Osmaniye bizim evden 1007 KM.... Ortalama 85 KM hızla gittim... 3 kişiydik arabada... azda olsa yük vardı... 1,9 JTD ile gittim... 2003 model... 130,000 KM civarı... Mümkün yani...

power64

Daimi Üye
arkadaslar çoook zorlarsanız göstergede yakıt dolumu gerekiyor diye uyarı veriyor bir sefer başıma gelmişti ama yolda kalmadım allaha şükür

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
RAPTOR tarafından yazılan metin:

gelemessin hocam sallama...hadi gel de görelim...:D:D:D:D

ınnnnnnnn ınnnnnnnnnnn ınnnnnnnnnnnn:D:D:D

barbocan

Azimli Üye
asla denemedim.aracımda ışık yandığını görünce hemen yakıt aldım ve bir depoyla en fazla 880 km yol yaptım.zonguldaktaki evim ile trabzondaki evim arası 880 km eve varınca ışık yandı .hemen petrole yakıt almaya gittim sadece bildigim mazot yandıktan sonra devamında turboya,pompaya,enjektörlere zarar verebilecegimi malımın düşmanı olmadığım için ve kredi kartı ile aldığım için asla ışıktansonra devam etmem

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI

salliyorsun...:Dhayatta gelemezsin.......hadi mesela mart 18 de sabahtan cik istanbul riva ya gel gelebilirsen san sucuk ekmek ismarliyacam....sozum soz asla yemem hem sozumu hem sucuk kmegi...*secret*

aytekinazmi12

Yeni Üye
Doblo
Adı
Nazmi
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ArGe Personeli
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Beyaz
Merhaba arkadaşlar..

Konuyu tekrar hortlatayım :)

Ben geçen hafta 2017 model 1.3 multijet safeline paket araç aldım yakıt ikaz lambası yandıktan sonra bir süre daha yol alıyorum sonra Yakıt Dolumu Gerekiyor uyarısı çıkıyor. Bu uyarıdan sonra ortalam daha ne kadar km yol yapabilirim?

Sevgiler..