windows 8 ilk izlenimim bir bakın :)

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
ismail daha onun türkçesi çıkmadı.birde senin bilgisayarınına uygun drivers bulamassın.sıkıntı olur.şimdiden hatırlatayım.

hay o biosu güncellemez olaydım kafam hiç rahat degil orjınal sistemimdende oldum.. neyse .. o zaman ben 64 bit windows7 prefessiyonal indireyim onu kurayım bari

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
ismail daha onun türkçesi çıkmadı.birde senin bilgisayarınına uygun drivers bulamassın.sıkıntı olur.şimdiden hatırlatayım.

hay o biosu güncellemez olaydım kafam hiç rahat degil orjınal sistemimdende oldum.. neyse .. o zaman ben 64 bit windows7 prefessiyonal indireyim onu kurayım bari

*tup**tup*

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
bide saglam crack lazım devamlı güncelleştirme yaparım ben o yüzden orjınalligini yitirmesin tam deli olurum.. hoca 32 bit format attı crack verdi sistem orjınal oldu direk şaşırdım.. istedigin güncelleştirmeyi yap dedi birşey olmaz dedi

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
bide saglam crack lazım devamlı güncelleştirme yaparım ben o yüzden orjınalligini yitirmesin tam deli olurum.. hoca 32 bit format attı crack verdi sistem orjınal oldu direk şaşırdım.. istedigin güncelleştirmeyi yap dedi birşey olmaz dedi

windovs 7'nin bende en az 30 tane crack'ı var.istiyorsan 64 bit için bir araştırma yapayım.

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz

windovs 7'nin bende en az 30 tane crack'ı var.istiyorsan 64 bit için bir araştırma yapayım.

abi ben bi indireyim kurayım yapayım olmazsa siteye yazarım ztn boşyere vaktini almıyım

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
şu anda elimde var ne zaman istersen veririm.

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
şu anda elimde var ne zaman istersen veririm.

tamam o zaman x_isol_s@hotmail.com 'a yollaya bilirsin abi

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
ismail mesengere ekledim kabul et

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018

Windows 7 Preactivated diye arat indir ingilizce olur kur güncellemerden türkçe dil paketini kur sistem tamamen türkçe olur hiç crack yapmanada gerek kalmaz hiç bir şeyle uğraşmazsın

Edit: Windows 7 All In One Pre-activated bendekinin klasör ismi bu indir kur sorunsuzca kullan

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz

Windows 7 Preactivated diye arat indir ingilizce olur kur güncellemerden türkçe dil paketini kur sistem tamamen türkçe olur hiç crack yapmanada gerek kalmaz hiç bir şeyle uğraşmazsın

Edit: Windows 7 All In One Pre-activated bendekinin klasör ismi bu indir kur sorunsuzca kullan

abi aklımı çeliyosun.. :D ben şimdilik 64 bit ultimete kurucam .. çıktın windows 8 ozaman kurarım onuda

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hmmmmmmm:D

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018

abi aklımı çeliyosun.. :D ben şimdilik 64 bit ultimete kurucam .. çıktın windows 8 ozaman kurarım onuda

aklını alırım adamın :D windows 8 e daha çok var sen kur gerekeni kullan windows 8 senin neyine :D

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

aklını alırım adamın :D windows 8 e daha çok var sen kur gerekeni kullan windows 8 senin neyine :D

iyi dedin korayım.*hehe*

BurakErdogan

Azimli Üye
Adı
Burak
Modeli
Renk
Bordo
@Dark Knight

Bu mesaja kesinlikle katiliyorum win8 fiyaskodan baska birsey olmayacak bence win 7 bir kac yama ile en iyi isletim sistemi olacaktir. Ama su anda en iyisi bana gore xp tabi ki

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
laptop um windows 8 li geldi , oyunlarda sıkıntı var araştırdığımda crackli oyunlarda sıkıntı çıktığını anladım.

win8 in en çok sevdiğim özelliği 6 sny de açılması ama ne kadar 6 sny de de açılsa sistem programların felan açılması için yine bekletiyor biraz.

direk windows 7 ye geri dönüş yaptım yaparken de bayağı zahmet çektim .

çevirdikten sonra da driver lar tanımadı onlar içinde ayrı bi zahmet .

sonuç olarak şu an sıkıntısız biir şekilde windows 7 kullanıyorum biraz uzun olsa da tüm sıkıntılarımı çözdüm :D

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bende Windows 8 kullanıyordum güncelleme geldi şuan 8.1 kullanıyorum maşallahı var :))

BurakErdogan

Azimli Üye
Adı
Burak
Modeli
Renk
Bordo
Ben bilgisayar programcisiyim su ana kadar rahatlikla sorunsuz kullandigim iki isletim sistemi var xp ve 7 win 8 in daha cok yamalanmasi guncellenmesi lazim bir xp veya 7 gibi oyunlara ve programlara tam adaptasyon saglamasi icin tabi o arada windows farkli bir isletim sistemi cikartmaya kalkismazsa. :)

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız