VE BEKLENEN KAPIŞMA DOBLO-CADDY

S@MeT38

Saygın Üye
serdarengin tarafından yazılan metin:
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
serdarengin tarafından yazılan metin:
Buarada alın size EN ÜNLÜ WW CADDY:d

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.belgeselvideolari.com/resimler/volkswagen-caddy-komik-kedi.jpg&imgrefurl=http://www.belgeselvideolari.com/volkswagen-caddy-komik-kedi/&usg=__OFAKmnReRVYSV6rs94QmZi5rzb4=&h=240&w=320&sz=17&hl=tr&start=1&zoom=1&tbnid=qhgcDeYZV0AGTM:&tbnh=89&tbnw=118&ei=1wKNTZGRJMmg8QPWmYShDw&prev=/images%3Fq%3Dww%2Bcaddy%2Bkomik%26hl%3Dtr%26sa%3DG%26biw%3D1024%26bih%3D677%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1
zuahahahah :D :D :D

:D:D
Allah seni kahretmesin karnım agrıdı gülmekten=)))):D

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:D ww caddy olayı bu abisi:D

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
serdar aga,bu son paylaşımınla madalya kıvamına geldin...adminlere teklif edecem...sitenin neşe kaynağı madalyası!

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:D:D Yav varolun ,beni sizler var ettiniz sağolun :D:D:D

DobloClassic

Daimi Üye
Adı
Barış
Modeli
@bakiergul

Garibanın jipi olmasa da 4x2 den beklenebilecek en iyi arazi performansını veriyor. Bizim D1 ile zamanında ne yollardan geçtik sadece adı yol ;) tam donanımlı arazi cipi olmasa da "şehrin haylazlarına" arazide toz yutturur :bsmagryr:

Cam mevzusunda Caddy bizimkinden bir puan önde bizim tüm camlar sabit. Tek öndekiler açılıyor :islik:

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
cam olayında caddy orjinal combi doblonun herzaman gerisinde orjinal koltıklu d1 ve d2 de sürgülü kapı ve arka kelebek camları dahi açılıyor caddyde ön camlar hariç hiçbiri açılmıyor yeilerindede sadece tavuk kümesi gibi ufacık bir bölüm açılıyor adamlar camı açıp hava almayı bile çok görmüşler

d3 ve d4 te ise 4 camda elektirikli uzaktan kumanda ile bile açılıyor

ali0635

Onursal Üye
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
@geremy
bağımsız süspansiyon yapmakla olmuyor demekki daha geliştirmeliymiş....100 ile ani hafif viraja girince sol şeritten sol şerite mecburi geçiş yapıyorduk demekki doğruymuş

DobloClassic

Daimi Üye
Adı
Barış
Modeli
@doblo vip premio

Yeniler açılıyor, elektrikli olması daha da güzel ancak d1 ve d2'deki sürgülü kapılardaki sürgülü camların dışındaki lastik görüntü olarak beni rahatsız ediyor. Eski MB 303'lerdeki gibi cam lastiği var :acpsnr: Sabit camlarda lastik olmadığı için daha bütün ve şık duruyor bence.

Caddy'deki arka camları biliyorum, arabanın boyutuna göre olmasa da olur dedirtiyor :koptum: D1 ve D2'nin havadanlıkları bile daha fazla hava alıyor o camdan. Doblo'da açılmaması kağıt üstünde eksiklik olsada ön camların ikisini de açınca neredeyse hortum oluştuğundan arka camları açılır tiple değiştirmeye hiç gerek duymadık. Camlar yetmezse Klima zaten bagajı bile buz gibi yapıyor :harika:

@ali0635

Yol tutuşu için yeni Doblo sanırım biraz daha iyi ancak benim için arazi performansı daha önemli ve Doblo ile daha girmek isteyipte gidemediğimiz yer ve yol olmadı :) Otoban içinde bence yola yapışmak yerine virajlarda bizi dışarı doğru savurması oldukça keyifli. 90 ile giderken 190 hissini yaşatıyor :D Mesela Focus'un yol tutuşu mükemmel ancak his olarak yapay kalıyor. Heleki Doblo ile tırmandığımız dağlardan sonra tünel-otoban-tünel-otoban yollarda aşırı sıkıcı bir yolculuk oluyor.