Ufak Tefek Ezikler

Murat6761

Onursal Zonguldak Yöneticisi
Adı
Murat
Kan Grubu
A RH -
Meslek
İşçi
Araç Yılı
2015
Renk
Çöl Gri
Merhaba arkadaşlar öncelikle aracımın üzerindeki ufak tefek iki adet ezik var. Muhtemelen yanıma park eden araç kapısını açarken hızlı açmış. Boyada herhangi bir sıkıntı yok. Bu tür ezikleri nasıl düzeltebiliriz deneyimi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Aracın karşısından bakarken gözükmesede yanından bakınca dikkatimi çekiyor ve moralimi bozuyor.

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@MaÇKaLı67
Geçmiş olsun fotoğrafları yokmu baksak

Berk334

Aktif Üye
Adı
Berk
Kan Grubu
A RH -
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
Gri mistik
Kaporta göçüğü düzelten aletler var abi onlar belki işine yarar ne derece de bilmediğim için kesin bişi de denmez abi

Murat6761

Onursal Zonguldak Yöneticisi
Adı
Murat
Kan Grubu
A RH -
Meslek
İşçi
Araç Yılı
2015
Renk
Çöl Gri
Çok ufak belkide foto çeksem gözükmeyebilir yarın iştwn gelince çekerim artık sabah karanlıkta çıkıyorum evden o yüzden bişey olmaz yarın akşam ama kesin atarım arabaya paralel bakınca gözüküyorlar karşıdan bakınca gözükmüyor ince detay sinir bozucu

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Kasko varsa mini onarım yoksa göçük düzeltme yaptır. Dışarıdan basit gözüksede göçük düzeltme zor iş.

ynscnr55

Aktif Üye
Adı
Yunus çınar
Youtube de bi video izlemiştim. Fön makinası yada sıcak üfleyen havya ile göçük olan yeri ısıtıyorlar iki dk sonra Karbondioksit yada bu futbolcuların kullandıkları buz spreyi ile orayı güzelce soğutuyorlar göçük atıyo kendini hemen normal şekilde düzeliyor. Denemeye cesaret edemedim ben açıkcası.