TuningShow 2014 Bursa

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Merhaba teamdoblo ailesi ;

Bildiğiniz gibi 2000 yılında açılmış olan BursaTuneR isimli modifiye ve motorsporları kulübünün başkanı konumundayım,

Yaklaşık 1 aydır arkadaşlarımız gece gündüz koşturup verdiğimiz çabalar sonucu 31 AĞustos Pazar Günü TuningShow düzenlemekteyiz , yaklaşık 10 farklı kategori oluşturulacak yarışmaya modifiye ve motorsporları aşığı herkez davetlidir.

Afişimiz ;
CxLxk-Tuningshow-Tasarim.jpg

Ayrıca etkinlik linkimiz: https://www.facebook.com/events/257726931104026/?ref_newsfeed_story_type=regular

gelmek isteyen olup kafasında soru işareti olan varsa

bana ulaşabilirler

GSM: 0534 492 26 91

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
süpermiş..

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
süper organizasyon hayırlısı olsun

Omer Akdemir

Onursal Üye
Aracımızda modifiye üzerine pek birşey yok ama ehliyetim olsaydı katılmak isterdim doğrusu :) Herzaman bu tür organizasyonlara katılmak istemişimdir :/ Fakat bir türlü nasip olmadı. Allah'ın izniyle şu ehliyeti alırsam güzel olucak, her organizasyonda yer alıcam :)

Allah yolunuzu açık etsin, ülkemizde bu tarz organizasyonlar git gide yaygınlaşıyor ve bu benim çok hoşuma gidiyor :) Ah birde şu modifiye'ye ceza gelmese daha güzel olucak ama işte :/ Neyse fazla konuştum galiba, Rabbim gelmek istediğiniz yerlere yolunuz açık, alnınız ak bir şekilde sizleri getirir inşAllah :)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Teşşürküler arkadaşlar ,

normalde hersene yapııyordu ancak 2012 ve 2013 ü bazı aksiliklerden dolayı es geçtik ,

Eski organizasyonlarda hep büyük kitlelere ulaştık 300+ araç ve binlerce katılımcıyla tamamladık hep tuningshowları ve degilere konu olduk.

Bu sene de etkinlik alanı yaklaşık 250 araç alabilecek kapasiteye ve etkinlik dışı da bir o kadar araç alabilecek kapasiteye sahip.

Ve basın da aramızda olacaktır. Ayrıca katılım tamamen ücretsiz olup sadece yarışmaya giren araçlardan cüzi bir miktar alınacaktır.

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Allah utandırmasın Gökhan kardeş... özellikle katılımcı araçlardan modifiyeli dobloları burada paylaşırsan memnun oluruz.. fotoğraf video şeklinde...